Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Hogy legyek ezen...

Mit tegyek? Hogy legyek ezen túl? 23L

Figyelt kérdés
5 éve szeretek valakit, de 4 hònapja van valakije, látom, hogy jól megvannak, minden hétvégén elmennek valahova, képeket posztolnak, én pedig minden egyes alkalommal egy kicsit megint meghalok. Nem bírom már, tudom, hogy ki kellene töröljem, le kellene tiltsam, de nem megy, reménykedem, és ez tönkretesz.
2016. febr. 13. 15:23
 1/6 A kérdező kommentje:
Ezzel nem sokat segitesz.
2016. febr. 13. 15:28
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Azt szeretem a fiatal nőkbem, hogy olyan racionálisan gondolkodnak, nem lovallják bele magukat az önsajnálatba. Nagyon szenvedsz? Foglald le magad; vállalj önkéntes munkát, vagy menj át a családod idősebb/kisgyerekes tagjaihoz, hogy mit tudsz segíteni nekik! Otthon fekve nagyon könnyű szenvedni...
2016. febr. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nincs semmilyen gyerek a csaladban. Ezen a heten vakaciom van, nincs mit csinaljak. Barataim nincsenek, semmi
2016. febr. 13. 15:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Keresned kell valaki mást, aki elfelejteti...Azzal, hogy mással lefoglalod magad úgyse helyettesíti ezt az érzést. Főleg, hogy minimum 4 éve nincs senkid...
2016. febr. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Igen, kell valaki, aki elfeledteti ezt, én "csak" 1 éve voltam ebben, eléggé padlón végig. Utána jött valaki, aki miatt sikerült kihevernem, mert talán nélküle még most se sikerült volna. Más dolog, hogy most meg őt kellene elfelejtenem, mert szerencsétlenül alakultak a dolgok, de majd megint valaki mással..
2016. febr. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is 5 éve szerettem valakit. Most depressziós vagyok ez miatt. Lépj tovább, tapasztalatból mondom, mert felemészt. Nehéz lesz, de hidd el, visszasírom azt a fájdalmat amit akkor érezhetem volna, amikor továbbléptem volna. Akkor nem mertem, most már késő, semmilyen érzelemre nem vagyok képes, se negatív, se pozitív irányba, senkivel szemben sem. 24F
2016. febr. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!