Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tegyem magam túl...

Hogyan tegyem magam túl rajta? Annyi minden jár a fejemben!

Figyelt kérdés

Láttam egy halálos balesetet. Nem én voltam az egyedüli szemtanú, mégis borzalmasan ki vagyok bukva, sokkot kaptam a helyszínen, pedig nem is ismertem, csak látásból. Nem volt hibás, zebrán akart átmenni és kb 120-140-nel elcsapták. Levegőbe repült majd földet ért, láttam az egészet, vér a feje alatt... Annyira borzalmas. Hogy tegyen túl magam rajta? Éjszaka sírva kelek fel, rosszat álmodok, csak ezt látom a szemem előtt. A srác aki elütötte 18 éves, és mindenki utálja (természetesen jogosan), felelőtlen volt nagyon, még is, otthon van, le akar érettségizni... Nem értek semmit.

Ha én ütnék el valakit, bele is halna, biztos megölném magam, mert így nem tudnék tovább élni. Ő meg hogy akar leérettségizni??

Nem tudom mit kezdjek már magammal, folyton ezen forgok, nem tudok semmi másra gondolni, max a suliban a többiekkel próbálom lefoglalni magam.


19/L


2010. márc. 30. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Lefogják csukni ne aggódj!Halálos balesetet okozott és már nagy korú!
2010. márc. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elhiszem hogy kiborultál! 38 évvel ezelőtt én is repültem, a hátsó szélvédőn, ki a szántásra, vagy 10 métert. Azóta csak félhomályban tudok aludni, mert ha sötét van egyből előttem van minden, lepereg a balesetem. Látom ahogy pörög a kocsi, négyen ültünk benne. Olyan álomszerű, de mégis valóság volt. Megúsztam, de soha nem fogom elfelejteni, sajnos. Azért próbálj meg másra gondolni, az élet nem áll meg. Nem teheti tönkre az életedet egy ilyen borzalmas látvány. Ha mégsem sikerül menjél el pszichológushoz. Megnyugvást kívánok neked!
2010. márc. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, nem hajdú bihar környékén történt amúgy? osztályfőnök mondott ilyesmit nekünk, ja és hát az téleg szar hogy láttad mert hát miközben kb cafatokra szakad egy ember hát nem túl gerjesztő látvány azt elhiszem
2010. márc. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Oka volt, hogy látnod kellett.

Azt már neked kell sajnos kitalálnod, hogy miért láttad. Vagy hogyan tudod magadban ezt rendezni.


Én a helyedben elmennék pszichomókushoz, ha egyedül nem megy. Sokat segíthet.

2010. márc. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elhiszem hogy nagyon megviselt a látvány. Attól, hogy a fiú meg fogja kapni a méltó bümtetését, a te gondolataidban és emlékeidben megmarad. Még így a leírásod alapján is teljesen átérzem a lelkivilágodat. Feltétlenül kérjél segítséget egy pszichiátertől, nem fogod tudni magadtól feldolgozni! Enélkül lehet hogy sérülni fogsz! Bátran forduljál hozzá, ő segíteni fog!

Szorítok neked hogy sikerüljön!!!

2010. márc. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kedvesek vagytok.

Igen, Hajdú-Biharban történt.


Megpróbálom magamban feldolgozni, de még mindig rémálmaim vannak... Annyira hihetetlen és borzalmas az egész! :S Köszönöm a segítségeteket!

2010. ápr. 1. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!