Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, hogy oldjam a...

Mit tegyek, hogy oldjam a stresszt a munkahelyemen?

Figyelt kérdés
Két éve vagyok az új munkahelyemen, és egyszerűen a falra mászom néha, stresszes vagyok, kedvtelen, néha legszívesebben megütném a főnököm. És ez megijesztett. Mi tévő legyek? Szedjek nyugtatót? Segítségre van szükségem?
2008. szept. 19. 10:45
1 2 3 4
 21/34 anonim válasza:
Igen, homeopátiás szer... énis a neten olvasgattam róla, gondolom már te is láttad a www.nyugoggyale.hu-s reklámokat Mucsi Zoltánnal. Úgy döntöttem, hogy kipróbálom és 1-2 hét múlva már éreztem is javulást.
2009. szept. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim válasza:

nem, nem láttam még. miről szólnak?

előtte próbálkoztál hagyományos gyógyszerekkel is?

2009. szept. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim válasza:

Az az igazság, hogy nem akartam... féltem nyugtatókat vagy altatókat szedni, ezért is olvasgattam utána ezeknek a dolgoknak és hamar meg is rendeltem a SEDATIF-ot.

Nézd meg a videókat, mondjuk úgy Mucsi Zoltán mutatja be a végleteket :-D

2009. szept. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim válasza:

huuh, megnéztem. nagyon durva!! és rá is ismertem egy két kollégámra Mucsiban.

milyen elven működik a homeopátia amúgy? csak hogy tájékozottabb legyek..

2009. szept. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim válasza:

"A homeopaták nézete szerint a betegségek olyan szerekkel kezelhetők, melyek egy egészséges emberben a betegséghez hasonló tüneteket váltanak ki. Állításuk szerint sorozatos hígítással és az egyes hígítások közötti rázással megszüntethetők a szer toxikus hatásai, míg a vivőanyag (többnyire víz, alkohol vagy cukor) megőrzi a szer tulajdonságait. A végtermék gyakran annyira híg, hogy vegyileg megkülönböztethetetlen a tiszta vivőanyagtól. A homeopaták a beteggel konzultálva feltárják fizikai és lelki állapotát, majd ennek megfelelően választják ki a gyógymódot."


A gyógymód nem bizonyított, viszont sokaknak, mint nekem is bevált :-)

2009. szept. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim válasza:
Vannak nagyon jó nyugtató teák, de, hogyha már tényleg ennyire stresszes vagy a munkahelyed miatt, akkor érdemes újat keresni... tudom, hogy nem egyszerű, de vajon megéri tönkretenni magad?
2009. szept. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim válasza:
Hát gyerekek én a mozgásra esküszöm napi min. félóra mozgás biztos nem árt. Főleg ha lefekvés előtt lefárasztod magad tuti biztosan jól alszol.
2009. szept. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim válasza:
Hát intenzív testmozgás lefekvés előtt nem ajánlott, mert attól, csak méginkább nem tud elaludni az ember... de maga a testmozgás egyértelműen csak jó lehet :-)
2009. szept. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim válasza:
Ezzel nem értek 1et ugyanis akár kerti munkát végzek akár testmozgást kikapcsolódásból, úgy alszok mint a bunda, ez tapasztalat.
2009. szept. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Van egy jó tanácsom: dolgozz a munkahelyeden sokat, lelkiismeretesen, így a főnököd is elviselhető lesz, s biztos nem küldenek el. A munkahelyet nagyon meg kell becsülni!
2009. szept. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!