Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek az erzelmi labilita...

Mit tegyek az erzelmi labilitas ellen?

Figyelt kérdés

Nagyon gyenge vagyok erzelmileg. A legtrivialisabb dolgokban is nagyon nehez dontenem. Egyszeruen fogalmam sincs rola,milyen vagyok,mindig mas a velemenyem mimdenrol. Se magamat se masokat nem tartok sokra. A szerelmi eletem kudarc. Elso latasra beleesek valakibe,szabalyosan istenitem,van,hogy ossze is jon,aztan persze hatalmas csalodasok kovetkeznek. Megigerte hogy nem hagy el,aztan szonelkul lelepett... A kulvilag utal,mert bunkonak,nagypofajunak es nemtorodomnek hisznek,aki uvoltozik a terem kozepen. A masik veglet meg hogy meg se szolalok csak ulok es nezek ki a fejembol. Altalaban probalom lekotni magam,de az agyam csak kattog es kattog. Van hogy hetekig nagyon rosszul alszok. Minden egyes ejszaka almodok es nagyon morbid szornyu almokat,reggel ugy ebredek mintha az eleteromet kiszivtak volna... DE sokszor osszeszedem magam,nagyon jo jegyeim lesznek es rengeteget edzek,ugy erzem minden jo es elottem az elet! Maskor meg siman eldobnam magamtol... fiatal vagyok de egyben oreg,felek az oregedestol de sokszor dobnam el az eletem. Sajnos a potcselekvesek kellenek. Nem fuggok ra semmire,mimdig mas kell. Sokszor iszom le magam bar mostanaban mar annak se latom ertelmet. Fuveztem is,de nem tetszett annyira,mert akkor epp porogtem.

Hogy legyek kiegyensulyozott??



2016. febr. 16. 16:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Először is válassz valami téged érdeklő sportágat, és kezdj el komolyan foglalkozni vele. Közben próbáld meg elhagyni a bolti vackokat, és térj át valami normális kajára.

Minden este nyugtázd magadban, hogy mit vittél véghez aznap. A legapróbb, legtermészetesebb dolgokat is!

Egyél minden nap egy csapott kávéskanál himalájai sót, és igyál sok vizet.

2016. febr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!