Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Minden idegen terrorizál....

Minden idegen terrorizál. Csak azért vegyek fel melegebb ruhákat, hogy megfeleljek nekik? Vagy mi a megoldás érfelvágáson kívül? 25l

Figyelt kérdés
Azzal jönnek, hogy meg fogok fázni, állandóan ezzel szólnak be, kérdezgetik, hogy nem fázom vagy megjegyzéseket tesznek, emiatt idegösszeroppanást kaptam.25 évesen el tudom dönteni hogyan öltözzek fel, hogy ne fázzak... Félek emberek közé menni, utcára, mert nem tudok úgy hazajönni, hogy ne terrorizálnának ezzel. Uralkodni akarnak felettem úgy érzem, milyen jogon jósolják nekem, hogy beteg leszek ha nem úgy öltözöm ahogy nekik megfelel? :O Miért nem tisztelik a privát szférámat? Hogy van merszük beleavatkozni a személyes terembe? Nekem pl tökéletesen meleg a 15-19fok, 5-10 fokban még futni járok, és ha megfázom az is az én bajom, ku.ára nincs köze hozzá a beszólogatós képmutató hatalmaskodó alakoknak. Költözzek emiatt hidegebb éghajlatra ha itt nem tudok élni a társadalom miatt? Úgy érzem erre nincs megoldás, tuskó, otromba beszólogatósak mindig lesznek mindenhol. :,( Tudják, érzik, hogy nem tudom megvédeni magam és el akarnak taposni, azt akarják, hogy öljem meg magam? :O Legalább nem terrorizálnának...
2016. febr. 28. 21:01
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Te azonos vagy azzal a kérdezővel, aki azért akar elmenni az érettségi bankettre, hogy szétverje a társaságot, mert joggal nem kedvelik?
2016. febr. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Itt alapvetően rég nem az öltözködésedről van szó. Komoly mentális problémáid vannak és amíg nem kérsz külső segítséget, nem lesz változás. ...legalábbis pozitív változás...

És nyilván majd ezt is támadásnak veszed, pedig tényleg segítségként írom.

Legyen szép napod! :)

40/N

2016. febr. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Ostoba emberek...
2016. márc. 1. 11:42
 24/27 A kérdező kommentje:
Nemhogy segítene bárki is hogyan védhetném meg magam az ilyen undorító beszólogatós férgek ellen akiknek kur.vára nincs közük hozzám, de úgy érzik joggal terrorozálhatnak, belepofátlankodhatnak a személyes terembe, uralkodhatnak felettem, eltaposhatnak, nekem meg kutya kötelességem úgy öltözni ahogy a társadalmi elvárás, akkor is ha elpusztulok a kiba.szottku.rva roh.adék forró hőségben. Értetlen agyalágyultak...
2016. márc. 1. 11:49
 25/27 anonim ***** válasza:
67%
Kèrdező itt egyedül te vagy az ér(t)etlen. Többen leírták mi a megoldás, dete csak a magadét fújod...
2016. márc. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
53%
# 25 szerintem ne etessük tovább a trollt! Meg is érdemli...
2016. márc. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Senki nem írt megoldást, bocs. :D
2016. márc. 5. 00:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!