Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Minden idegen terrorizál....

Minden idegen terrorizál. Csak azért vegyek fel melegebb ruhákat, hogy megfeleljek nekik? Vagy mi a megoldás érfelvágáson kívül? 25l

Figyelt kérdés
Azzal jönnek, hogy meg fogok fázni, állandóan ezzel szólnak be, kérdezgetik, hogy nem fázom vagy megjegyzéseket tesznek, emiatt idegösszeroppanást kaptam.25 évesen el tudom dönteni hogyan öltözzek fel, hogy ne fázzak... Félek emberek közé menni, utcára, mert nem tudok úgy hazajönni, hogy ne terrorizálnának ezzel. Uralkodni akarnak felettem úgy érzem, milyen jogon jósolják nekem, hogy beteg leszek ha nem úgy öltözöm ahogy nekik megfelel? :O Miért nem tisztelik a privát szférámat? Hogy van merszük beleavatkozni a személyes terembe? Nekem pl tökéletesen meleg a 15-19fok, 5-10 fokban még futni járok, és ha megfázom az is az én bajom, ku.ára nincs köze hozzá a beszólogatós képmutató hatalmaskodó alakoknak. Költözzek emiatt hidegebb éghajlatra ha itt nem tudok élni a társadalom miatt? Úgy érzem erre nincs megoldás, tuskó, otromba beszólogatósak mindig lesznek mindenhol. :,( Tudják, érzik, hogy nem tudom megvédeni magam és el akarnak taposni, azt akarják, hogy öljem meg magam? :O Legalább nem terrorizálnának...
2016. febr. 28. 21:01
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Persze, eddig ha elküldtem a fenébe akkor meg én lettem agresszív, bunkó p.csának kikiáltva..., és közös erővel utált az egész csapat.. :D
2016. febr. 28. 21:49
 12/27 anonim ***** válasza:
47%
Komoly mentális problémáid lehetnek, ha azt hiszed, hogy az emberek ellenségeskedésből kérdezik meg, hogy hideg időben nem időjárásnak megfelelő öltözetben nem fázol-e. Javaslom keress fel egy jó pszichiátert.
2016. febr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
De ku.rvára az időjárásnak megfelelően öltözöm!!! Hova a f.s.zba öltözzek fel melegen? Metrón, vonaton ro.h.adt meleg van, az épületben ahol voltam ott szintén, annyira, hogy örültem annak az 5 perc hűvös időnek amíg sétáltam.
2016. febr. 28. 21:53
 14/27 A kérdező kommentje:
És kinek mi a f.s.z köze van hozzá hogyan öltözöm? SEMMI!!
2016. febr. 28. 21:55
 15/27 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld meg finomabb stílusban leállítani őket, és nem addig hallgatni amíg eldurran az agyad. Mit szólsz ehhez? "kedves hogy aggódsz értem, de nekem ez így pont megfelel,mert túl meleg van az épületben."
2016. febr. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Ehhez nincs türelmem, vagy hallgatok és gyűjtögetem magamban a feszültséget vagy egyből visszakérdezek, hogy mi közöd hozzá. Napi 5x ilyen cinikus kedveskedéssel elküldeni a másikat a fenébe idegörlő, nem szeretem a játszadozó szövegeket, egyenesen szeretek beszélni. Gondoltam már egy "képzeld, nem fázom" feliratú pólóra is... :D
2016. febr. 28. 22:13
 17/27 anonim ***** válasza:
Hé az utóbbi nem is rossz ötlet :) Amúgy érdemesebb bevetni a kedvesebb szöveget, meglepően hamar leállnak a felesleges szöveggel.
2016. febr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Az túl álszent amikor nem lenne hangulatom kedveskedni, mert csak kötözködésből kérdezik sokan. Azért érezni, hogy jóindulatból kérdezik vagy csak szekálódásként. Ha érzem, hogy nem bas.ztatásként kérdezik akkor nem i húzom fel magam, csak amikor érezni, hogy nem tiszta jó szándékból...
2016. febr. 28. 22:31
 19/27 anonim ***** válasza:

Lol xD :D xD Lol

Te gyökér anykt mondasz nekik hogy majd ezt te eldöntöd

Nem igaz hogy ilyen hülye emberek vannak mint te b+ ilyen qurva nagy gondot hjogy kedveségből szolnak neked te győkér mást rendesen terorizálnak is nem igy nevetséges

2016. febr. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Dögölj meg TE gyökér, na bammeg, ez a stílus megfelel?...
2016. febr. 28. 23:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!