Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csinálhatok, hogy leszokja...

Mit csinálhatok, hogy leszokjak arról, hogy bántom magam?

Figyelt kérdés
Még nem súlyos a helyzet csak megijedtem. Eddig csak fantáziálgattam arról, hogy milyen érzés lenne ha megvernének, megkínoznának (esténként amikor nem tudok aludni akkor rengetegszer gondolkodok ilyeneken, időnként megpróbálok a lehető legkényelmetlenebb pózba feküdni) tanuláskor mindig a fejemhez verem a füzetet, könyvet. Eddig csak ennyi volt, de pár napja az iskolában az egyik órán elkezdtem a körzővel és a körmömmel vésni a bőrömbe. Nem mélyen, de jól látszanak a nyomai. Az elején többször próbálkoztam és valósággal kétségbe estem amikor halványulni kezdtek a nyomok. Akkor szinte az életcélommá vár, hogy elsőre sikerüljön olyan mélyet védeném, hogy rögtön végezzem. Három órán keresztül csináltam szinte folyamatosan. Tudtam végig, hogy nem kéne és állati nagy baromság, de annyira jó érzés volt, hogy nem tudtam rávenni magam, hogy abbahagyjam. Én tényleg nem akarom ezt csinálni! Valaki tud valami tippet mondani, hogy elnyomjam magamban a késztetést, hogy bántsam magam? Nem akarok pszihológushoz járni vagy ilyenek! Lécci segítsetek!

2016. márc. 6. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz pszichológus segítséget, akkor menj pszichiáterhez! Ha nem kapsz segítséget, akkor könnyen a pszichiátrián kötsz ki.
2016. márc. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem szeretném senkinek elmondani! Annyira nem rossz a helyzet
2016. márc. 7. 00:05
 3/3 anonim ***** válasza:
2016. márc. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!