Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van körületek olyan aki...

Van körületek olyan aki szeretne pozitív irányba fejlődni és jól jönne neki más emberek támogatása?

Figyelt kérdés
Elegem lett, hogy mindig rossz kedvem van, csak telnek az évek de semmi örömöt nem találok az életben. Szeretnék változtatni. Eddig még csak pár önfejlesztő könyvet szereztem be és próbálok átállni az egészséges életmódra. Az jutott eszembe, hogy mennyivel könnyebb lenne, ha egyszerre többen próbálnánk a pozitív élet felé haladni:) Egy csoportot szeretnék létrehozni facebookon, ahol a tagok megoszthatnák egymással a tapasztalataikat és támogathatnák egymást. Van itt olyan akit esetleg ez érdekelne?:) Bele merjek vágni?
2015. nov. 15. 10:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én is csatlakozni fogok! :-) 21/N
2015. nov. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Jó ötlet, engem is érdekelne
2015. nov. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
0%
" próbálok átállni az egészséges életmódra......... Egy csoportot szeretnék létrehozni facebookon," Ha ebben nem találod meg az összeegyeztethetetlen ellentmondást, akkor maradj inkább a rossz kedvednél!
2015. nov. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Én jó ötletnek tartom, mert én is az utóbbi időben nagyon egykedvű vagyok, és itt a gyk-n is megfigyeltem, hogy nagyon sok ember depressziós, vagy csak valamit változtatna. El is kezdtem privátban beszélgetni ilyen és hasonló emberekkel, de néha nem jól sültek el a dolgok.

Szerintem ha ezek az emberek összeverbuválódnának egy közös oldalon, ami erről szól, sokat segítene rajtuk.

Én az egészségesebb életmódot úgy tudnám elérni, ha először is mentálisan lennék kicsit rendben. Ehhez meg tényle társaság kell, tapasztalatcsere.

2015. nov. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Na örülök, hogy lenne érdeklődés, akkor később írok majd nektek privátot:)

3-as! Nekem sem a szívem csücske a facebook, de hol máshol lehetne így összehozni a hasonló érdeklődésű embereket, mint ott..?:)

2015. nov. 15. 11:24
 6/25 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, mindkét oldalról
2015. nov. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 ankap1975 ***** válasza:
Engem is.
2015. nov. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Írd majd le csoport nevét vagy linket és én is belépek.
2015. nov. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Na azt hiszem mindenkinek írtam:) Remélem leszünk még többen is, jó kis csapat jöhetne létre. Akit még érdekelne a dolog, megkérhetem hogy inkább privátban írjon nekem?:) Könnyebb úgy követnem az eseményeket...
2015. nov. 15. 16:21
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

"Szia:) Barátom létrehozta a csoportot, mi leszünk az adminok, de még úgyis idő mire beindul a dolog:D Szerintem add meg a facebookod és bejelöllek, utána betudlak venni:)"


Miért nem linkeled a csoportot???

2015. nov. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!