Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meg fogok bolondulni?

Meg fogok bolondulni?

Figyelt kérdés
Pánikbeteg vagyok, szorongok. Újabban halucinálok is dolgokat, de tudom hogy nem igaziak, mert nem valószerűek. Azt is megfigyeltem magamon, hogy ha hirtelen történik valami, leejtek valamit, elvétek egy lépcsőfokot, akkor a homlokom több ponton szúr, mintha az idegvégződések szúrnának, nem olyan fejfájás szerűen, ha értitek. Visszaestem a depresszióba is. 17 éves lány vagyok, anyukám is.pánikbeteg, de valamiért nem akarja ezeket komolyan venni, pedig segítségre lenne szükségem. Mindig azt mondja mindenre, hogy ez normális. Az is normális, hogy nem merek bemenni tesi órára és végig sírom, mert annyira szorongok, meg az is, hogy ha egy kicsit hangosabban szólnak hozzám, akkorát.ugrok, mint aki szellemet lát, vagy hogy múltkor sírtam németen, mert megláttam az ablakból a kerítést...
2016. márc. 9. 17:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért nem mész már pszichológushoz?
2016. márc. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jártam pár éve, e mindig féltem odamenni, a terápia alatt olyan "gombóc a torokban" érzésem volt, olyan szinten, hogy nem tudtam megszólalni. Ráadásul én úgy éreztem, hogy csak rontott a helyzetemen.
2016. márc. 9. 17:50
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor keress másikat! Valamit kezdj magaddal, ne hagyd el ennyire magad 17 évesen. hidd el, az élet csak nehezebb lesz, mint most.
2016. márc. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, hidd el tudom, ezért gondoltam már.öngyilkosságra is, mert ilyen gyakori pánikrohamokkal dolgozni se fogok tudni, én meg élősködni nem akarok senkin, se hajléktalan lenni.
2016. márc. 9. 18:20
 5/12 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a pszichológust még egyszer. Menj addig amíg egy olyat nem találsz akihez szívesen jársz. Ne legyél öngyilkos, azt csak a gyengék választják. Szedd össze magad, keress egy hobbit és csak előre koncentrálj! Mindig tűzz ki magad elé egy kisebb célt, legyen az bármilyen gagyi, (pl. ma felemelt fejjel megyek be órára) és csak ennek a teljesítésére figyelj. Ha sikerült, jutalmazd meg magad valamivel amit szeretsz :) Esetleg ha szereted a kutyákat-cicákat gondolkozhatnál önkéntességen, nagyon jó kikapcsolódás, terápiás állatok, és a segítés rajtuk szintén célt ad.
2016. márc. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Sajnos még az is rettentő nagy küzdelmekkel jár, hogy felkeljek reggel. Nem tudom, hogy mi szeretnék lenni, és nagyon ideges leszek, ha megkérdezik. Szerintem ez is lehet az egyik oka ennek. Egyébként van két kutyusom, valamilyen szinten lefoglalnak, nagyon szeretem az állatokat. A másik ok talán, hogy papám nagyon beteg, valószínűleg már nem sokáig lesz köztünk. Illetve mamámat már elvesztettem, fogtam a kezét amikor meghalt, talán tudatalatt ez is frusztrál vagy nem tudom. Apukámmal is rossz a kapcsolatom, kis koromban elváltak a szüleim.
2016. márc. 9. 18:34
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát azt még ráérsz kigondolni mi legyél. Ha ilyen rossz a helyzet tényleg csak az akarat segít, és a pszichológus.
2016. márc. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ilyen segítőkészek vagytok és nem szóltok le. :)
2016. márc. 9. 18:45
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez mind egy személy voltam :D nem szóllak le, jó lenne ha ki tudnál lábalni ebből az állapotból. Öngyilkos semmiképp ne legyél, ne végezd olyan csúnyán...
2016. márc. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Gyere bringázni!
2016. márc. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!