Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A rossz memória a nem intellig...

A rossz memória a nem intelligens emberekre jellemző?

Figyelt kérdés
Nekem rettenetes a memóriám, gyakran azt is elfelejtem amit másnapra tervezek... Koncentrációs problémáim is vannak. Emiatt úgy érzem, hogy a b kategóriás jogosítványt se tudnám megcsinálni. Nagyon szomorú vagyok emiatt és már az öngyilkosságon is elgondolkodtam. Valljuk be, életképtelen vagyok. 22/F

2016. márc. 9. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:

ez nem függ össze az intelligenciával. Nekem is hasonló a bajom, mentálisan beteg vagyok, gyógyszert is szedek (nem mondom h neked is azt kéne), csak mondtam. Én is mindent elfelejtek, nehezebben tanultam már tavaly, mint előtte és nem értettem mi volt a baj. De már tudom.

120-as IQ-um van.

2016. márc. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen függ össze az intelligenciával.Érdemes lenne megnézetni magad, mert például vitamin hiány és különféle betegségek kisérője is lehet.
2016. márc. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én is nehezen tanulok, sok sz*r nem megy a fejembe. De ha nézegetem, valami még is csak megmarad.. Figyelj, a jogsit én is megcsináltam, nem ezen múlik. Hajrá! Csak kezd el, ha komolyan gondolod. Ja, és kudarc, csalódások vannak abban is. Lényeg a kitartás. Oktató váltás bármikor lehetséges stb.. De az egész élet erről szól. Legyen önbizalmad, megvan az eszed attól még, lehetsz intelligens. A tankönyvben tanultak meg senkit nem érdekelnek. Ha mégis van olyan, az nem a te társaságod;)
2016. márc. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Előző vagyok. Vitaminok tényleg segítenek. :)
2016. márc. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!