Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mindenféleképp orvoshoz kell...

Mindenféleképp orvoshoz kell mennem?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni éppen mit akarok, az anyám pedig kényszeríteni próbál. Szerinte kell nekem, mert a végén mentőt kell hozzám hívni és bezárnak, mert összeomlok. Szerintem túldramatizálja. Senkivel sem beszélem meg mi a baj, de a szociális és társadalmi kötelességeim nagy részét megfelelően teljesítem. Csak beszélni nem szeretek, mert ez is oda fut, hogy miután az emberek megrémültek attól, amit gondolok elzárnak, hogy más ne rémülhessen meg. Gyógyszereket sem akarok. Mellesleg tisztában vagyok azzal, hogy nem feltétlenül van rendben a fejemben minden, de tudom irányítani, tudok különbséget tenni, bizonyos mértékig alkalmazkodni a külvilághoz és megölni sem szeretném sem magam sem másokat. Nem akarok orvoshoz menni, mert akkor bezárhatnak. Elég egy utalás néhány hangra vagy bármi, és elvisznek, tudom, mert olyasvalaki mesélte nekem, akit szintén bevittek. Szükséges ez nekem, míg megvagyok magammal? frissennagykorú/nőstény

2016. márc. 10. 03:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Akaratod ellenére nem visznek sehova, ha nem vagy ön-, illetve közveszélyes. Konkrétumok nélkül viszont nehéz segíteni, mást nem tudok ennyire mondani.
2016. márc. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elmondos hogy mik azok a problémák amik miatr anyukád azt akarja hogy orvoshoz menj?
2016. márc. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!