Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez normális ebben a korban?

Ez normális ebben a korban?

Figyelt kérdés

Mostanában rengeteget sírok és szinte soha nincsen jókedvem. Edzésen kiközösîtettek meg egyébként is félek odamenni. Meg ha edzésre kell mennem sírok, görcsöl a hasam és remegek mi z a nyárfalevél. Pár napja volt, hogy edzésen valami baromságot csináltam ezért másnap (amikor megint edzés volt) egész nap sírtam és egy falatot sem bírtam enni (általában ha két óráig nem eszek már szinte rosszul vagyok). A csapattársaim rádöbbentettek arra, hogy mennyire utálatos ember vagyok (csúnya, bunkó, sötét) és azóta másra sem bírok gondolni mint arra, hogy a sulis barátaim is meg fognak utálni. Attól is félek, hogy rájönnek, hogy fogyatékos vagyok. (Ilyet orvos még nem mondott). El akarom küldeni az összes barátomat mert tuti csak szánalomból vannak velem, mert ők kedvesek és nem akarják, hogy magányos legyek (más lehetőség nincs, engem nem lehet szeretni állandóan megbántok mindenkit). Pl. egyiklány összevágott egy BFFös képet én pedig elsírtam magam mert tuti nem is szeret, csak nem akarja, hogy félős legyek. A szüleimnek vagy hazudok vagy nem mondom el mi van velem. Most is épp lógok edzésről (nem onnan ahonnan kiközösítettek járok másra is) azért mert csináltam hülyeséget magammal és észrevennék. Egyébként jó családból származom otthon minden oké, fogalmam sincs miért csinálom. Túlságosan érzékeny vagyok már egészen kicsi korom óta. Az erősödj meg, másik világban élsz, nem lesz belőled semmi ha így folytatod tippeket már megkaptam, ezen kívül ötlet, hogy mit csináljak másképp? (Szüleimmel nem tudok beszélni)

13/l



2016. márc. 11. 16:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy mindenkinek hazudok mint a vízfolyás.
2016. márc. 11. 16:58
 2/7 anonim ***** válasza:
Mély levegő, lassan, nagyon lassan kieresztve. Ezt csináld naponta legalább 40 percig, ha lehet azonos időben minden nap. Privátban bővebben is elmondhatom
2016. márc. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben korban talán még normális.

Mit csináltál magaddal amit nem szeretnél hogy észrevegyenek? Ugye nem sértetted meg magad?

2016. márc. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát... De nem mélyek és szerintem egyszeri alkalom volt. Talán, ha megint nagyon szarul leszek megcsinálom, de rendszer nem lesz belőle.
2016. márc. 11. 21:21
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy semmire nem megoldás, de kikapcsolt és megnyugodtam tőle. Ha nem teszem meg akkor nagyobb hülyeségeket csináltam volna (órákkal később mentem volna haza, meghánytattam volna magam) így is 1 körül tudtam elaludni és a vagdosás segített lehiggadni
2016. márc. 11. 21:26
 6/7 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok.

Azt gondolom, hogy ha elkezded magad falcolni, és mindig ezt a módszert használod arra hogy levezesd a feszültséged akkor előbb utóbb rá fogsz szokni és függőség alakul ki.

Jó lenne ha még most az elején megelőznéd ezt és más módszert találnál ki a feszültségoldásra.

2016. márc. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem mindig csinálom ezt! 1-2 alkalom volt még csak.
2016. márc. 15. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!