Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Van erre megoldas?

Mit tegyek? Van erre megoldas?

Figyelt kérdés

Szoval pszichopata vagyok... Nem én találtam ki!! Mi dig is érdekelt az emberi viselkedés ezert sokat olvasok rola...

Nah szoval feli.ertem magamban a pszichopatizmus jeleit...

Ami nagy baj mert lelkileg nem erzek semmit... Ha valaki meghalna mellettem a pulzus szamom ugyanakkor maradna...

A "normalis" viselkedést lemasolom masakrol... Magamra erőltetek egy mosolyt kihúzom magam es megjatszom az egesz életem... Nincs bennem megbanas 😞 tudom mi az erkölcsös próbálok ésszel cselekedni ha mar érzésekkel nem megy...

Nem akarok bántani senkit de mindenki azzal jon hogy a pszichopatak orult vadállatok...

Ez igaz??, ha tudom mi a jo es a rossz es jokent cselekszem ugyhogy nincsenek érzéseim akkor "s*ar" vagyok??

Mint mondtam próbálok jo lenni de az embereket gyakran manipulalom es tárgyként keezelem a sajat céljaim eléréséhez...

Gyerek koromban nem volam barátaim ezert is olvasok sokat az ilyenről de mar ugy érzem felesleg mivel tudom mi a jo Felmerült bennem az hogy megölöm magam hogy ne tudjak senkinek se ártani...

Nem akarok bántani senkit...

Mi a megoldás?? Egyaltalan van erre valami??

kerlek segitsetek...

16F



2016. márc. 15. 17:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem vagy te pszichopata. Az érzelmi üresség, elsivárosodás nem csak a pszichopátiához köthető.

Miért zárnának be, ne butáskodj, nem tettél semmit, sőt,ha pszichopata lennél se zárnának be, ha csak nem csinálsz valami olyat. Pláne így.

Egy pszichológus viszont nem ártana, hogy megtudd, mi van veled pontosan, és hogy a későbbi életedre ne legyen kihatással.

2016. máj. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!