Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A telefonos lelkisegély...

A telefonos lelkisegély szolgálatokról mi a véleményetek? Hívott már fel olyat valaki?

Figyelt kérdés
Úgy érzem lenne egy problémám, ami nem igényel pszichológust de mégis jó lenne valakivel megbeszélni, aki tudna valamit mondani és könnyebben átlendülnék a dolgon :(
2016. márc. 17. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Felhívott lelki segély: Ha nem kell percekig idétlen muzsikát hallgatnod, akkor elmondják hogy menj orvoshoz. Hasonló a hozzáállás mint itt a gyakorin. A panaszaidra senki sem kíváncsi, és mint ilyen, megoldásában sem segít senki.
2016. márc. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én azért nem azt tapasztaltam amit az első válaszoló írt.

Nagyon kedvesek és odafigyelnek arra amit mondasz, megpróbálnak segíteni de ha csak meghallgatnak már az is sokat segíthet. Szerintem hívd fel őket, nem veszítesz semmit.

2016. márc. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!