Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezzel mit tudnak kezdeni a...

Ezzel mit tudnak kezdeni a pszichiátrián? (lent)

Figyelt kérdés

Kedden fekszek be anorexia és depresszió miatt.

Nem tartom magam soványnak,sőt...fogyni akarok. (165cm/47kg)

Ha bent nem eszek meg mindent amit elém tesznek,vagy akár semmit nem eszek meg,mit tudnak velem csinálni?

Meg nem hiszem,hogy tömnének,szóval értitek na.

16/L



2016. márc. 24. 18:44
1 2
 11/17 homo ludensz ***** válasza:
100%
Az elektrosokk elméletileg tilos viszont mikor én bent voltam a páciens beleegyezésével(aláírásával) gyógyító célzattal alkalmazták. A beleegyezés viszont igen ingoványos talaj hiszen némi gyógyszeres kezelés alatt talán a fejlevágásba is beleegyeznél.
2016. márc. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
9%

Ezt en nem pszichiatriaval oldanam meg. Az apad helyében nagyon elvernelek 1-2 utána magadhoz térne az eszed. Ha nem akkor megint 1-2. Egészen addig amíg meg nem eszed. Velem is ez volt, pedig en meg ettem is.


Egyébként a pszichiátria nem menő.

2016. márc. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó válaszoló tökéletes példája az emberi idiotizmus felsőfokú elsajátítására (Legalább 1 tapsot megérdemel.), de miért is nem hagyom figyelmen kívül?

Csak azért, hogy tudd kedves kérdező, hogy abszolút nem volt mérvadó, amit ez a felettébb intelligens válaszoló leírt.


Én mondjuk nem hiszek a pszichiátriában, nem igen láttam még érdemleges eredményt senkin. Ha te akarod majd a változást, akkor talán kezdhetnek vele valamit, de akkor meg már eleve szükség sincs a pszichiátriára. Akarj egészséges lenni, mert jól lenni tényleg tök jó! Nem csak úgy mondják, tényleg megéri, és ha hiszed ha nem ez nagyban tőled függ.

2016. márc. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 homo ludensz ***** válasza:
100%

A jól elverés kb. ott tart mint amikor az anyák dolgoztak a földeken a gyermeknek meg ástak egy gödröt hogy ne másszon el. Azért már talán a mentális problémák kezelése is fejlődött valamit.

Egyik alapvető pszichiátriai módszer hogy egy tükör elé állítanak és sorban minden testrészedet elfogadod és az egész alakodat is. Gondolj közben arra aki púposan jött a világra,vagy csonkoltan kell élnie. Ők általában erősebbek és nem elégedetlenek az alakjukkal csak élnek ahogyan tudnak.

2016. márc. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
82%
Én olyanokat hallottam, hogy állandóan mérnek, és ha nem megy fel a súlyod, nem beszélhetsz a családoddal meg a barátaiddal meg ilyenek.
2016. márc. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
99%

Igen a gyerekpszichiátrián csinálnak ilyeneket, a zárton még a aknalat is félve adják a kezükbe.

Felnőtt pszichiátrián minden BMItől függ, de alapból szerződést írnatnak a betegekkel. Nekem pl olyanom volt, hogy 11-es BMI alatt szonda, 13-ig nem kellhetsz fel az ágyból csak enni, 14-ig a szobádban lehetsz csak és csak tolószékkel közlekedhetsz, amit persze nem te tolsz, 15-ös bmivel már sétálhatsz a folyosón, 16os bmivel kapsz kimentőt, ill. hozhatsz be ételt, és 17.5 BMI-ig kell bent maradni. Minden reggel fehérneműben mérnek, 1-1 ekg van elvétve, vérnyomást is mérnek mindig, ezen felül vannak random mérések (ha beinnál a reggeli mérés előtt, így tuti lebuksz, meg volt szobakutatás, és olyan is, hogy a egy ápolót beültettek a szobánkba hogy tuti nem edzünk. Az étkezéseket mindig szemmel követték és utána 1-1.5 órát még egy helyben kellett ülni, nehogy kiadjuk magunkból.

Nem volt túl nagy élmény a bent töltött idő.

Nekem 11 alatt nem volt a BMIm, de az nagyon ritka, mert sokan azelőtt is meghalnak. De 3hét ágynyugalmam az volt, meg tolószék, szóval kb legalulról. A kérdezőnek 17.2-es szerencsére a BMIje, tehát nem kapna akkora szigorítást, de akkor sem jó anorexiásnak lenni, és kórházban meg még borzalmasabb.. Én azt ajánlom, hogy egyél és éld meg az életed, amíg teheted, mert egy nap úgy is meg kell halnod. Legrosszabb mikor meghal egy ember miközben még nem is élt igazán. Elpocsékolt élet.

2016. márc. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Addig nem kelhetsz fel az asztaltól ami szerintük eleget nem ettél. Nálam is így volt bár volt,hogy odaadtam egy betegtársamnak úgy,hogy én háttal ültem. Mikor rájöttem így csináltam. Lényeg ne legyen sok a tányéron. Addig küldözgetnek vissza különben. Szerintem nem vagyok olyan vékony
2017. febr. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!