Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan szoktassam vissza...

Hogyan szoktassam vissza magam arra, hogy egyedül aludjak?

Figyelt kérdés
Sziasztok mentális betegségem miatt félek egyedül lenni és egyedül aludni. Van itt hasonló köztetek?
2016. márc. 28. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen betegséged van?
2016. márc. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Klinikai depresszió, pánik és generalizált szorongás. Emiatt jelenleg hazaköltöztem a fővárosból és nem tudok visszamenni, hogy munkát szerezzek, pedig van fenn lakásom.
2016. márc. 28. 19:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Én hasonló vagyok. Nekem kevert szorongásos depressziós zavarom van, és kiskorom óta félek egyedül aludni. Nálam akkor jön elő a félelem, ha valami rossz történik. Tavaly például meghalt egyik osztálytársam apukája, amit nagyon nehezen dolgoztam fel, és hónapokig nem mertem egyedül aludni. Mikor nálam jelentkezik az erős félelem megkérdezem magamtól, hogy mitől félek? Reális a félelmem? És tudatosítom magamban, hogy nem érhet semmi baj. Nehéz leküzdeni, de ha rögzül benned, hogy nem történhet semmi rossz, akkor sikerülhet.

Te mitől félsz pontosan?

2016. márc. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok. En is igy vagyok suerencsere nekem van parom. Nekem szorongasom van. Nekem 2eve kb szules utan jott elo egy rosszulet utan azota felek meg egyedul maradni is szornyu en a szivbetegsegtol felek mert sok tunetem van es anyum fiatalon abba halt meg . Es mellete voltam . Miota rajotem nekem is akarmikor bajom lehet felej. Ha egyedul kelek reszketek mint a kocsonya. Es most a lrgrosszabb hogy kardiologiai vizsgalatra varok. Nagynehezen kiharcoltam az orvostol mert sok bajom van . Most vizsgalatokra varok . Es azt remelem inkabb csak szorongastol van az egesz rosszuleteim. :( Bocsi ha van helyesirasi hiba de ma ejtettem le a telom es nem sokmindent latok rajta a torott kij miatt.
2016. márc. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!