Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha kezdek depresszi...

Mit tegyek ha kezdek depressziós lenni?

Figyelt kérdés

Kamasz koromba is voltam, de annyira súlyosan hogy öngyilkos akartam lenni, kórházba is voltam miatta, aztán elmúlt, de most megint kezd rámtörni. És az a rossz hogy tényleg nem lenne rá okom hogy lehangolt legyek. A párom nálunk lakik, imádjuk egymást, sok támogatást kapunk a családtól. Most fogok érettségizni,utána dolgozok és már van is hely ahova mehetnék. Minden szép és jó, én mégis folyamatosan lehangolt vagyok, úgy érzem mintha már semmi nem állna előttem és a felnőttkor csak megpróbáltatásokból állna. Hogy minden ami szép volt az elmúlt azzal hogy felnőttem és mostmár nem lesz semmi aminek igazán örülni tudnék, és így szépen lassan leperegnek az évek és vége. És nem volt semmi értelme annak hogy vagyok. Nem tudom mit csináljak kezdek egyre jobban kikészülni. :S

21/L


2016. márc. 29. 11:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Irány a pszichológus.
2016. márc. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Thomika20 ***** válasza:
Ilyen az élet, teljesen más mint iskolába lenni. Elmégy, dolgozol kb napi szinten azért, hogy fent tartsd magad, de semmi értelme nincs. Szülsz egy néhány gyereket, felneveled őket, örülsz a sikereiknek és a bukásaikat próbálod csökkenteni.
2016. ápr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!