Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak ha depressziós...

Mit csináljak ha depressziós vagyok?

Figyelt kérdés

Járok pszichológushoz de nem segít.14/l

És mielőtt valaki ráfogná hogy a serdülőkorban vagyok nem amiatt van.


2016. márc. 29. 18:52
 1/6 anonim válasza:
Csinálj valami olyasmit ami kedvelsz és le tud kötni téged, légy sokszor a barátaiddal, barátnőddel (ha van), nézz vicces videókat, vagy csak simogasd meg a háziállatodat ha van. Tablettákat nem ajánlom hogy szedj mert sok a mellékhatása és én tapasztalatból tudom.
2016. márc. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem depressziós időszakomból a sport tudott kirángatni,illetve a zenehallgatás
2016. márc. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elizabeth Wurtzel: Przac ország című könyve hasonló dologgal küzdő önéletrajzi írása.

Háziállat jó ötlet, amit fentebb írtak, nekem pl. halaim vannak. De csak akkor ha gondoskodó típus vagy.

Járj el könyvtárba, tágítsd a világképed. Még semmit se tudsz a világról, ismerd meg! + tanuljál!

2016. márc. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van egy másik könyv is, Scott Peck: A járatlan út, már valahol az elején elhangzik egy fontos dolog: az élet nehéz, tehát nem gondoljuk azt, hogy a mi tapasztalatunk rendellenes vagy rendkívüli.

Az igaz, hogy a depressziósok érzékenyebbek, kisebb a szenvedéstűrőképességük. A probléma megoldása szellemi-lelki, meg kell találni a válaszokat, a világképünket, hogy miért ilyen az élet, miért van rossz és szenvedés, és mi hogyan állunk ezekhez.

2016. márc. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Legy tobbet baeataiddal, bozdulj ki otthonról,vagy oszd meg a problemaidar barataidd/szuleiddel akik megertenen nagyon sokat tud segjteni
2016. márc. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

De sajnos pont ez a baj. Anya nem szívesen beszél rólla, apám meg egyensen hallani sem akarja.

2016. márc. 31. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!