Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudok pozitív lenni...

Magányos szív kérdése:

Miért nem tudok pozitív lenni miért mindig csak a rosszat vonzom?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi van velem miért nem tudok 28 éves létemre megváltozni másképp gondolkozni magamról és az életről. Sokszor úgy érzem,hogy ez egy ördögi kör amiből soha nem keveredek ki. Kicsi gyerekkorom óta érzem,hogy valami nincs rendben nálam folyamatosan csak a rosszat vonzom magamhoz. Egyszerűen semmiben nincs szerencsém se munka terén mert nem találok egy normális munkahelyet ami megfelelne azt meg elveszik előlem. Párkapcsolatom sincs mert mindig a rossz pasikat fogom ki akik csak a szexre hajtanak. Magamról is rossz véleménnyel vagyok pedig sokak szerint nem kéne mert szép nő vagyok nincs okom az önbizalomhiányra de bennem mégis ez van. Mikor itthon vagyok a családommal akkor feloldódok nincsen semmi gondom sőt még szépnek is érzem magam. De mihelyt megyek a városba emberek közé meglátok szép csinos lányokat akkor elfog az irigység,hogy én nem is vagyok annyira szép mint mondják. Irigylem a fiatal párokat az utcán amikor kézen fogva mennek és nevetnek látszik,hogy boldogok én meg magányosan élem az életem. Nincs egy komoly kapcsolatom sőt ha így folyatom még családom se lesz.Más korombeli nő már férjnél van gyerekei vannak én meg csak egy helyben toporgok. Nem tudom,hogy lehetne változni a gondolkodásomon,hogy jobb legyen minden. Mert nekem ez így nem élet és nem szeretnék újra pánikbeteg és depressziós lenni. Mert sajnos én hajlamos vagyok rá. 1 évvel ezelőtt gyógyszereken éltem. Mit tanácsoltok nekem? Mit tegyek?
2016. ápr. 1. 18:37
 1/1 anonim válasza:
Szedj antidepit mankónak és aztán ahogy attól csökkennek a gátlásaid és a félelmeid, éld felszabadultabban és nyugodtabban az életed, így pozitív spirálba kerülsz...
2016. ápr. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!