Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudtam felébredni?

Miért nem tudtam felébredni?

Figyelt kérdés

Mai nap gondoltam pihenek kicsit fárasztó napom volt a suliba,lefeküdtem de nem merűltem mély álomba kb egy órát aludtam,aztán megpróbáltam felébredni de viszont egy olyan állapotba kerűltem,hogy nem bírtam megmozdulni,beszélni vagy a szememet kinyitni,hallottam ahogy a húgom beszélget a szüleimmel,próbáltam kiáltani,hallottam a lélegzetvételemet és éreztem ahogy a szivem egyre gyorsabban kezd verni,mert megíjedtem.Aztán ez az állapot azthiszem 1 perc alatt el is múlt.Valakivel volt hasonló,mi lehetett ez?

18/F



2016. ápr. 4. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Alvásparalízised volt. Felébredt az "elméd" az álomállapotból, de nem szinkronizálódott a tested. Az még lebénult állapotban volt. Tudod, amikor elalszol, az agyad lebénítja a tested, hogy álmodáskor ne mozgolódj és sérülj meg, de te az álomfolyamatot tudatosan félbe szakítóttad, és a testednek nem volt ideje megszokni az új tudatállapotodat.
2016. ápr. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ elég ijjesztő ez az állapot.
2016. ápr. 4. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!