Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Merjek menni skizofrénen?

Merjek menni skizofrénen?

Figyelt kérdés
Régen sokat edzettem otthon és egy másfél évig edzőterembe is jártam.Közben lettem beteg, a mozgásom a gyógyszerek hatására lelassult a gondolkodásom úgy szintén bár most lentebb vették a xeplion dózisát 150 mg-ról 75 mg-ra 2 hónap alatt a környezetem elmondása szerint sokat javult helyzet annyi hogy mindig elég lassúak a reflexeim hangok elvétve vannak általában este de csak szavak elvétve egy kettő de csak pár pillanat. Szeretnék edzeni járni mert régen szeretem csinálni merjek elmenni edzőterembe menni nem fog feltűnni nekik az kissé az átlaghoz kissé lassabb mozgás,határozottlanságot is érzek magamba de hát valahol el kell kezdenem fel akarok épülni. Leginkább hasonló skizofrén esetleg más hasonló mentális betegségben szenvedőket válaszát várom persze mindenki elmondhatja véleményét. Én ezt úgy fogom fel mintegy rehabilitációt van rajtam úgy 4-5 kiló felesleg,csak az ilyen embereket megvetik ha látszik rajta egy kis lassúság,lassabb felfogás nem akarom hogy kellemetlen kérdések céltáblája lenni.

2016. ápr. 7. 22:13
 1/1 anonim ***** válasza:
43%
Kérd meg vslelyik barátodat/ismerősödet, hogy kísérjen el edzeni. A jelenlététől megnyugszol, ha bármi gáz lenne, ő segít majd. Ha meg minden ok., már mehetsz legközelebb egyedül is :)
2016. ápr. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!