Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet tenni ha összeborul...

Mit lehet tenni ha összeborul körülöttem a világ?

Figyelt kérdés
Dolgozom két helyen.Tanulok,próbálok gyakorlatra is járni rendszeresen..mindenhol számon kérnek ha valamit nem tudok 100%-ig teljesíteni..értem én persze,hogy mindenkinek fontos az,hogy 100%-osan ott legyek de nem bírok magamból többet kipréselni..lehet én vagyok a puhány de nem megy a határidők pedig szorítanak.. a háztartást is javarészt én vezetem bevásárlás,főzés,mosás,takarítás..egyszerűen nem bírom tovább..semmi életem...a megkeresett pénz a tanulmányaimra megy és a számlákra..a családom nélkülözik..semmi látszata annak,hogy dolgozom csak annyi,hogy időm nincs mellette semmire..már levegőt venni is fáj,szorít a mellkasom,folyton remegek,szédülök a sírás kerülget de az sem megy már..és egyre több és több feladatom van..hogy lehet ezt bírni?
2016. ápr. 14. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hosszabb távon nem lehet bírni. Ha tudatosan nem lassítasz, akkor majd az élet rákényszerít valamilyen betegséggel és akkor kénytelen leszel majd teljesen leállni.
2016. ápr. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen elég valószínű..de az elkövetkező 2 hónapban még nem pihenhetek..teljesen be vagyok táblázva..ma is szabadnapot kellett kérnem,hogy elintézzek pár hivatalos ügyet most pedig eszeveszetten tanulok mivel eddig vasárnaponként tudtam megtenni de már ez a napom is foglalt az elkövetkező jó pár hétben
2016. ápr. 14. 15:13
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ami a legkevésbé fontos azt hagyni kell, és aludni, lazítani helyette, ezt sokáig nem lehet csinálni... mert mint írta az 1 válaszoló, ha kidőlsz egy betegség miatt, akkor minden úszik...megéri? egy seggel egy lovat lehet megülni! Ha kapkodsz annak káosz a vége és az őrület, depi, betegség.
2016. ápr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!