Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet tenni, ha az evés...

Mit lehet tenni, ha az evés már lehet, hogy mentális betegséget okoz nálam? Afféle függőséget?

Figyelt kérdés

Már kezdem úgy érezni, hogy az evés miatt depressziós leszek. Van úgy, hogy minden összevásárolok és addig eszem még van. Most is egész hétvégén, chipset (egy nagy zacskóval) 2 tábla csokit, egy csomag túrórudit ettem meg. És bűntudatom van. Már sokat fogytam, de emiatt a kirohanásaim miatt vissza is híztam. És úgy érzem, hogy ez nálam nem jó dolgokat vált ki. Depressziós leszek tőle, befordulok vagy dühöt vált ki. Viszont nem tudom abbahagyni az evést, ha tudom, hogy ott van. De ez nem sima fogyókúra hisztéria. Úgy érzem, függőség nálam ez. Mert aki függő az tudja milyen érzés, és én ezt az ételek felé érzem.


25L


2016. ápr. 18. 07:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Pszichológus.
2016. ápr. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!