Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az, hogy egyeseknek...

Miért van az, hogy egyeseknek nehezükre esik kedvesnek lenni önmagukhoz?

Figyelt kérdés
Én állandóan olyat teszek, ami maximum pillanatnyi örömet okoz, de hosszú távon nem visz előbbre. Szinte mindig itthon vagyok, nem nagyon kötődöm sehova, kevés a barátom és nincs senkivel mindennapi kapcsolatom a szüleimen kívül. Azt hiszem, komoly kapcsolatom is ezért nem volt még. Valahogy fura érzés elfogadni azt, hogy egy lány úgy szeret, ahogy vagyok, miközben magamra ez nem igaz. Mi ennek az oka?
2016. ápr. 23. 18:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Régebben én is utáltam magam. Akármikor belenéztem a tükörbe mindig arra gondoltam, hogy baromi ronda vagyok akár testre akár arcra. Nem tudom mi változhatott. Valószínűleg az is segített, hogy sokat mászkálok meztelenül a lakásban és nézegetem magam a tükörben. Ma is vannak rosszabb napjaim mikor legszívesebben bezúznám a tükröt, de olyankor próbálok csak egy dologra öszpontosítani. Pl azért a szám nem is olyan csúnya vagy valami :D ettől egy picivel jobban érzem magam mindig :D
2016. ápr. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!