Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkosság vagy szenvedés?

Öngyilkosság vagy szenvedés?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. Talán sosem lesz olyan életem amire mindíg is vágytam. Itt nem arról van szó, hogy tennem kellene érte. Az életem kb. ott lett elcseszve mikor megszülettem. Fiút vártak, de hát nem jött össze a dolog. Apám csalódott, ezért a mai napig engem utál. Hat éves koromig nagyanyám nevelt. Utolsó pillanataiban nem voltam melette, mert apám elvitt valami hülye helyre. (Nem emlékszem tisztán, hogy cirkusz volt vagy csak simán játszótérre vitt)

Mikor hazaértünk mama már nem élt. Öngyilkos lett.

Onnantól kezdve teljesen a háttérbe szorultam. Tesómmal sokat kelett foglalkozni. Apám alkoholista lett. 7éves koromtól 14 éves koromig minden nap a kocsmából cipeltem haza a részeg apámat.

Oké, hogy elköltözhetnék, de ezzel semmit nem oldanék meg.



2016. ápr. 28. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
inkább legyél pozitív 18 éves vagy mostantól te irányíthatod az életed dolgozhatsz elköltözhetsz összeköltözhetsz valakivel és élheted az életed a casládod meg szerintem felejtsd el jobb ha nem foglakozol majd velük
2016. ápr. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagy hiba lett volna eldobni az életem, pedig nagyon nehéz gyerekkorom volt, molesztáltak is, ütöttek, vertek és még sorolhatnám. Elköltöztem jó messze és köszönöm jól vagyok. 22L
2016. ápr. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
De épp az elköltözéssel kezdhetsz új, jobb életet.
2016. ápr. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A költözés mindent megold. Én véletlen gyerekként csúsztam be, egyedül azért élek mert csak akkor vettek észre amikor már nem volt lehetőség abortuszra, apámat nem is ismertem 13 éves koromig, azóta is csak manipulálni próbál, anyám haragudott rám mindvégig mert miattam hagyott ott minket apám, egyedül papám volt az aki szeretett, viszont ő meghalt amikor 10 éves voltam. Egy barátom sem volt, majd ezek után sorra jöttek a további csalódások, eddig 6 kapcsolatom volt, ebből 5-nek megcsalással lett vége, jelenleg nincs senki teljesen magányos vagyok, de tűztem ki célokat és egyedül azok motiválnak arra, hogy még most is próbálkozzak.


Kitartás, képes vagy rá hogy túléld, menni fog

2016. ápr. 29. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!