Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális ez a kapcsolat a...

Normális ez a kapcsolat a fiúm és az anyja közt?

Figyelt kérdés

Én Huszonöt éves csaj vagyok a párom pedig huszonegy éves fiú. Fél éve járunk és a fiúm viselkedésével gondok vannak amire nem rég döbbentem rá. Például azt mondja hogy őt az anyja mindig nyalja falja, elkényezteti, becézgeti, és folyamatosan hozzásímul meg dörgölődzik a pasimhoz. Megkérdeztem fiúmtól hogy normális hogy ezt így hagyja. Azt mondja ebben semmi probléma nincs szerinte, nem is érti miért akadtam ki.


Aztán múltkor ott vagyok náluk hétvégén. Anyja édes szavakat mondd neki meg drágámnak és kicsiszívének nevezi ELŐTTEM, a fiúm meg elpirul és úgy mosolyog rá ahogy rám SOHA!!!


Na most kérdem én ez normális viszony? Mert kezdem úgy érezni anyját jobban szereti mint engem. Pedig az anyja egy vén szatyor ötven évével.


Tapasztalat hasonló?



2016. máj. 5. 20:09
 1/2 Anowind ***** válasza:

Hát túlzottan elkényeztetett lehetett a srác, na de ha az anyja bombázó lenne, akkor szerinted már érthető lenne a hozzásimulás? Mert, ha vén szatyor, ha bombázó akkor is az anyja marad. Megeshet, hogy nagyon szeretik egymást, de anya-fia szinten. A fiúk amúgy is anyásak, én is az voltam/ vagyok.

28/F

2016. máj. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rendben, mégiscsak az anyja, bizonyos fokig normális, nade számomra ez már gyomorforgató. Felnőtt ember ne viselkedjen úgy a felnőtt gyerekével mintha a párja lenne...
2016. máj. 6. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!