Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 25 évesen 40-nek érzem magam....

25 évesen 40-nek érzem magam. Normális? Min változtassak?

Figyelt kérdés

Tegnap céges bulit rendeztek. kb negyven fő fiatalos csapat.

A partner cég emberei, időnap előtt kivetkőztek magukból, lányok, fiúk egyaránt. Mulatós zene, stb mindenki táncol.

Én nem ittam túl sokat, nem vagyok táncos lábú.

Az asztalnál ülve, láttam ahhogy huszonéves irodista lányok dörgölőznek az 50 es felsővezetőhöz, meg a 40 as kis főnökökhöz, akik ki is használták az alkalmat.

Valahogy több komolyságot vártam.

Hazafelé jövet tényleg azon méláztam, hogy belül 40 vagyok? Nem vonz a buli, oké a csajok igen, de nem tudok különösebben szocializálódi, nem teremtettem jól kapcsolatot, rangban az utolsó senki voltam.

Nem éreztem jól magam.

Testileg nem, de lélekben tényleg egy koravénnek érzem magam.



2016. máj. 6. 07:53
 1/9 Kései Sirató ***** válasza:

Egyáltalán nem erről van szó.

Te nem szereted a züllést, az ivászatot. Én 30 fölött vagyok, de sohasem ittam. Ugyanígy kilógtam a sorból a céges bulikon.

A baráti köröm szinte ugyanilyen emberekből áll.

Amúgy nem életkor kérdése, hogy ki szeret inni és aztán ereszd el a hajamat módjára (ami néha igen gáz) viselkedni..

Inkább pozitív, hogy nem iszol, józan vagy. Nem csak itallal érezheti jól magát az ember, lehet egy csomó hobbit élvezni ivászat nélkül is , fiatalon is..

2016. máj. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a hasznosat!

igazából jártam bulizni, kb 5-6 éve. sokat. de nem iylen stílusú. sokkal inkább disco, és ott hatalmas tánctér és simán táncoltam, sőt jól is éreztem magam. te tegnap, ezen a lagzis mulatóson...hát nem nekem találták ki.

2016. máj. 6. 08:32
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"lagzis mulatós" ilyenen én sem tudnám magam jól érezni. Egy techno partin inkább.:) Viszont lehet a társasági életed hiányzik. Egy nagyon béna céges buli is elviselhető,ha van egy jó fej társaság.

22N

2016. máj. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

nah az nem volt.

sajnos.

igen én is inkább techno-disco partin vagyok elememben, és ott táncolok is szivesen csajokkal :D

2016. máj. 6. 09:50
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Te ilyen vagy és kész, nem mindenki egyforma. 25 éves vagyok én is, én se nagyon iszom alkoholt, meg nem vagyok az a bulizós fajta. Soha nem is voltam.
2016. máj. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

igazabol nem éreztem magam jó pont ezért, mert kilógtam a többiek közül :(

hogyan tudnék azon javítani, hogy közvetlenebb legyek mindenkivel.

2016. máj. 6. 11:11
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen céges buli nem arról szól, hogy jól érezd magad, hanem arról, hogy a főnökeid jól érezzék magukat, érezzék a kiscsajok dörgölőzését, a seggnyalást. Én mindig rosszul éreztem magam ilyen bulikon, a kötelező jópofizás, a jajjjdenagyonelégedettvagyokimádomamunkahelyemet...ez a karrierépítés eleme, lásd kiscsajok. Talán egy olyan karácsonyi bulin voltam életemben, ami jó volt, szép volt, de az akkori főnököm ritka finom, kulturált ember volt, tényleg komolyan gondolta, hogy egy kedves estét ad az alkalmazottaknak, nem is volt alkohol (nem volt engedélyezve a cégnél), és mégis nagyon jól sikerült, mindenkinek jutott jó szó, elég sokat emlegettük később is.
2016. máj. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én utálom az ilyet és nem is járok ilyenekre. Nem vagyok kíváncsi a magukból kivetkőzött részeg qurvákra, meg a nyáladzó főnökeikre.
2016. máj. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

irdatlan műmájer lepények tudna lenni ezeka céges bulik.

semmi baj nincs veled..inkább velük..

2020. febr. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!