Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tikelés kezeléséhez tippek?...

Tikelés kezeléséhez tippek? Egyátalán mentális betegség ez?

Figyelt kérdés
Voltam már pszichiáterhez de semmi gyógyszer nem segit.És ne mondjátok hogy fáraszam le magam mert az csak rövid ideig jó.Szóval jó lenne valamit kezdeni vele.
2016. máj. 10. 23:22
 1/9 Eszter76 ***** válasza:

Hány éves vagy?

Ha valódi tic, akkor arra nincs gyógyszer. Ha nyugodtabb, kiegyensúlyozottabb vagy, akkor kevésbé jelentkezik, ha ideges, feszült, izgatott (pozitív érzés is lehet), akkor jobban. El kell fogadnod magad így. Ha gyerek vagy nagyon fiatal felnőtt vagy, akkor még kinőheted.

Változnak a tic-jeid? Vokálisak (hang) és/vagy mozgásosak? Egyszerűek vagy kombináltak? Mennyi ideje vannak? Hány éves korodban kezdődtek? Diagnosztizáltak nálad valamilyen betegséget, ami ezzel kapcsolatos?

Miben zavarnak? Vagy esetleg te zavarsz vele másokat és ez zavar téged?

2016. máj. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Autogén tréning
2016. máj. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A relaxáció valóban hasznos, de könnyen lehet, hogy nem elég. Mélylélektani terápiával (pl.: ego-state) átirányítható a mozgás valamelyik kisujjadra, amely már nem zavar, és lassan meg is szűnik.
2016. máj. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
15 vagyok juniusba 16 a fejem szokott csak tickelni
2016. máj. 11. 15:01
 5/9 anonim ***** válasza:
úgy tudom haloperidol a jó gyógyszer a tick-re. Pszichiáter tud felírni
2016. máj. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Voltam pszichiáterhez semmilyen gyógyszer nem segitet.
2016. máj. 11. 20:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert mindet kipróbáltad ?
2016. máj. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mindet
2016. máj. 11. 21:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem pszichiáterhez mennék, hanem pszichoterapeutát keresnék, aki a megfelelő terápiával segíteni tud téged e problémád megoldásában is.
2016. máj. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!