Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rettegek az elmúlástól, mit...

Rettegek az elmúlástól, mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok.

Igazából teljesen boldog életem van, jól érzem magam, so barátom van és minden, nem lehet semmire se panaszom.

Csak néha rámtör az hogy milyen jó volt ovódában és mondjuk kisebb koromban iskolában, és azok az emberek olyan korban, azok az illatok, azok az érzések mér SOHA nem jönnek vissza.

Másik , amikor attól félek hogy milesz ha pl. meghalnak a nagyszüleim és soha többet nem beszélhetek majd velük.


Ezek a dolgok kegyetlenül fájnak nekem, és ha rámtörnek, nagyon szomorú érzéseim vannak, félek, hogy egy idő után ezek elhatalmasodnak majd :/


köszi :)



2016. máj. 12. 22:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenki hasonlóan van, egyeseknél erősebben, másoknál kevésbé erősen jön ki.

Én az általános iskolai és a gimis ballagás előtt voltam így, sajnáltam, hogy olyan gyorsan véget ért, és már nem mehetek vissza abba a suliba.

2016. máj. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem is normális, csak nálad erősebben jelentkezik ez. Én 15 éves vagyok, most ballagok általános iskolából és nekem is vannak hasonló gondolataim, olyan szívesen újrakezdeném az egészet, nagyon jó 8 év volt. De beszélgettem erről pár osztálytársammal, nekik is vannak hasonló érzéseik, szóval szerintem normális.

Egyébként ha úgy érzed, nem bírod, keress fel egy pszichológust.

2016. máj. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!