Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek játékfüggő vagyok?

Szerintetek játékfüggő vagyok?

Figyelt kérdés
A sokak által ismert dota2-vel játszom napi kb 8órát. Felkelek és már is megyek játszani,és csak akkor állok meg mikor már nagyon kell vc-znem. És ezt a folyamatos játékot megunom de valamiért nem lépek ki mert mindig arra gondolok hogy kipróbálhatnék egy új karaktert stb... Ha kilépek akkor is azon jár az eszem hogyan lehetnék jobb vagy hogy mi lenne a jobb item build. Nagyon aggódok emiatt.
2016. máj. 15. 11:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24%

Igen.

Elég szomorú, hogy ennyi egy napod, hogy egész nap a virtuális világban élsz. Semmi emberi kapcsolat.

2016. máj. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%
Töröld le a p***ába, ha vannak valamiféle mentések azzal kezd utána a játékot is...minél tovább folytatod ezt annál nehezebb lesz abbahagyni és annál szarabb lesz az életed is.
2016. máj. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40%
Godolj bele abba, hogy jó most szórakozásképpen leköt, de van bármiféle kézzel foglható vagy bármilyen módon értékelhető eredménye annak a napi 8 órának? ha végig aludnád is többert érnél vele.
2016. máj. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen. De előbb-utóbb el is múlhat, én régen nagyon sokat játszottam, manapság nem annyira.
2016. máj. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
23%

Ez nem igaz én már az 1000 órát meghaladtam :/ És nem untam meg :/ SAjnos nekem nincs senkim csak a játék és nem is lesz.. RAjtad még talán lehet segíteni. VAgy ha gondolod játszhatunk együtt is :D.

17F

2016. máj. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
45%
#5-ös vagyok én 6-kor kelek fel és este 22:00-ig szokktam játszani :/ Nem vgyok dagi. Sőt.. 175cm vagyok és 56 kg :/.
2016. máj. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Miből veszed hogy nincs emberi kapcsolat? Hogyha bárki mondja hogy menjünk el moziba vagy kirándulni vagy akárhova akkor gondolkodás nélkül ott hagyom a játékot.
2016. máj. 15. 14:08
 8/14 A kérdező kommentje:
5# amúgy nem összességében a játékot unom meg,hanem csak az napra.
2016. máj. 15. 14:13
 9/14 anonim ***** válasza:
54%

7: Mert akinek vannak normális emberi kapcsolatai, az nem tud és nem is akar napi 8 órát játszani.

Elég ritkán hívhatnak el moziba :)

2016. máj. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Attól függ hogy mi számít sűrűnek vagy éppen ritkának. Szerintem rengeteg mindentől függ az hogy mikor megy el valaki moziba mert egyrészt anyagi helyzet befolyásolja na meg az hogy vetítenek-e valami olyat ami érdekli. De a játék témára vissza térve azt a napi 8 órát nem úgy kell érteni hogy megszünik a külvilág. Pl ha hívnak telefonon akkor nem nyomom ki hogy "játszok ba**meg".Inkább úgy hogy ha nincs betervezve semmi programom akkor játszok.
2016. máj. 16. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!