Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak, hogy ilyen...

Mit csináljak, hogy ilyen nagy dupla 0-a tömény szerencsétlenség gyávaság gyámoltalanság vagyok emberileg de mindezek ellenére is ragaszkodok az életemhez mert azon kívűl nincsen másom ami a sajátom lenne!?

Figyelt kérdés
mindig saját magam agyi bajaival hibáival mentális problémáimmal gondjaim gátolnak a boldogulásban(ez így megy kiskorom óta amikor bölcsödébe kerültem legelőször emberi közösségben). Mindig előkerül mindennap ugyanaz a negatívumok sorozata.A saját magam életében erőtlen is vagyok nehezemre megy kiállni saját magamért ha bántanak és megszívatnak vissza sem tudok egy frappánsat se szólni ,hogy lekopjanak rólam akik basztatnak baszakodnak velem szemben az idegrendszeremmel.

#ágy #szerv #mentális #emberi bajok.
2016. máj. 15. 16:12
 1/3 A kérdező kommentje:

Már legalább 8-10 éve ezen hezitálok filozófálok ,hogy most dobjam el az éltemet mert rengeteg sok bennem a negatívum de mégsem akarok a föld alá kerülni mindenáron "alulról szagolni az ibolya virágot"úgymond.


Pszichológusnál jártam gyerekként kisiskolásként középiskoláskorom legelején .És fiatal felnőttként most 20-on éves koromban ebben a 2010-es évtizedben is de sok hasznomra segítségemre nem vált sajnos,hogy vedtem a fáradtságot és "tettem a saját magam boldogulásáért".

2016. máj. 15. 16:16
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi a kérdésed?
2016. máj. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát amiről szól a kérdésem abban vagyok tanácstalan ...
2016. máj. 15. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!