Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak ha én az evéssel...

Mit csináljak ha én az evéssel vezetem le a stresszt?

Figyelt kérdés
Van valaki még így ezzel? Úgy értem hogy én szociális fóbiás vagyok és nagyon rossz érzés kimenni az utcára emberek közé, szóval lehet nem is teszem. Viszont ha mégis, miután hazajövök, elkezdek zabálni néha... De addig amíg már fáj a hasam és sírok szégyenemben... Mivel mással vezessem le ezt a stresszt avgy szorongást vagy nem is tudom mi ez...:(

2016. máj. 26. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Menj el pszichológushoz, mert ebben ő fog tudni segíteni. Ha nem kezelteted a fóbiát, idővel rosszabbodni szokott, így a falási rohamaid is erősödhetnek.

Azzal vezesd le a stresszt, hogy kérsz szakszerű pszichológusi segítséget.

2016. máj. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán költözz el a szüleidtöl (korodat nem irtad).
2016. máj. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 Ezt nem értem most miért írtad?!
2016. máj. 26. 18:24
 4/4 anonim ***** válasza:
ez nekem is meg van sajnos. Ilyen szorongós, kényszeres pótcselekvésnek mondanám. Nem vagyok túlsúlyos, 4-5 kilóval jojózom egész életemben, de akkor is rossz. Mondjuk hasfájásig azért ritkán eszem magam, de mostanában az soksor van, hogy valójában nem is esik jól az amit eszem. Főleg, hogy ilyenkor inkább nassolok és a minőségi, tartalmas ételek rovására megy. Kéne találni valami más feszültséglevezetőt, de nem tudom, mi lenne az.
2016. máj. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!