Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt valaki aki játékfüggő?...

Van itt valaki aki játékfüggő? Vagy bármi tapasztalatát szivesen megosztana ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2016. máj. 29. 22:12
 1/4 AnDrÁs_HuN válasza:
én azvagyok!elég jó egész nap itthon ülni és gépezni és xboxozni:D amugy mért kérded,az vagy és segitség kell?
2016. jún. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerencse jatekra gondoltam :)
2016. jún. 4. 22:35
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

Volt egy időszak, amikor eléggé rá voltam kattanva a pókerre. Ez egy valós dolog/perobléma.


Akkoriban még elég fiatal voltam. Ha tehettem állandóan pókereztem volna, még zsetonokat is csináltam, különféle pénzérméket színes papírral bevontam. Mivel nem volt rendes játék pókerkészletem. Ez volt az egyik álmom, hogy ilyet kérjek a szüleimtől - sosem kaptam. Hála annak, hogy az ismerőseim, barátaim közül nem sokat szerettek, tudtak pókerezni, egy idő után kifullad a pókervágyam.

Nagyapám mesélte, hogy az ő apja megrögzött függő volt, olyannyira, hogy miatta alig volt mit enniük. A havi fizetését elkártyázta, volt amikor meztelenül állított haza hajnalban, mert még a ruháját is otthagyta. Nagyapám mindig mondta, hogy veszélyes, ez intő példa számomra, hogy óvatosan bánjak a szerencsejátékokkal. Bármelyikkel, akár a CS:GO ládanyitogatást is ehhez tudnám hasonlítani, ha egyszer bejön egy nagy érték, már is beszippantott.

2016. jún. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3-as koszi szepen a hozza szolasod :) egyebkent online is pokereztel penzben regebben?
2016. jún. 5. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!