Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megbolondultam? Meg tudná...

Megbolondultam? Meg tudná valaki magyarázni, mert ez szerintem nem normális.

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy színészbe. :-( Annyira, hogy a világomat a filmjeiben élem meg. Igyekszem az összes filmjét megnézni. Alig várom az estéket, amikor egyedül lehetek és nézhetem a képernyőn. Sokszor vele álmodom. Ezek az álmok életem legszebb pillanatai, hogy tovább élhessem éber-álmomat, reggelente kedvem sincs felkelni és élni a saját életem. Álmomban és álmodozásaimban fizikailag érzem, hogy hozzám ér, fizikailag érzem a testét és a jelenlétét. A hangja, az arca, a viselkedése, minden olyan, mintha ismerném. Folyton Rá gondolok és folyton Róla álmodom, meglehetősen intenzíven, túlságosan intenzíven. A világ másik végén él, de már elkezdtem tanulni az (egyáltalán nem könnyű) anyanyelvét, hogy egyszer elmenjek az országába és láthassam őt egy koncertjén (mert színész és énekes is) Feladnám az eddigi életem és az országába költöznék, csak, hogy ne több ezer km válasszon el minket egymástól. Sok zenéjét megszereztem és folyton a hangját hallgatom. Az összes filmjét igyekszem megnézni és letölteni valahogy. Számomra Ő elbűvölő. Tökéletes. Interjúit nézve, a megnyilvánulása egyszerű, szerény, mintha átlagember lenne, pedig a világ legszebb férfija és a legjobb színésze és embere. A megjelenése és az összes egyéb adottsága egyszerűen észbontóan tökéletes. Tudom, hogy el kellene felejtenem, de nem tudom. Ez természetesen megakadályoz minden tényeges párkapcsolat kialakításában... Nehéz elképzelnem, hogy lesz idő, hogy nem az Ő gyönyörű arca lebeg a szemem előtt és nem folyton csak Rá gondolok és kívánom, hogy boldog legyen..
2016. jún. 5. 00:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
majd elmúlik
2016. jún. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ki a nagy ő? És hány éves vagy?
2016. jún. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2016. jún. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha azt mondod James Dean, akkor elnézem, hogy pszichopata vagy.

De ha bevágsz valami kortárs amerikai szrt, akkor megkérdőjelezem, hogy az ilyen gyerekek szülei miért nem figyelnek jobban a gyerekre.

Ha meg nem vagy gyerek, akkor keress fel egy szakembert.

2016. jún. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja, hogy még él... akkor az első lehetőség, hogy James Dean lenne kizárt, ejnye hát.

Nem igazán volt hangulatom a szöveg 5 mondatától tovább olvasni, remélem nem sértődsz meg, de gondoltam, hogy valami ilyesmi lesz a folytatás. Ám most kiszúrtam, hogy "láthassam őt egy koncertjén"... akkor nem tudom, ki lehet az, de a másik két ponthoz még mindig szilárdan ragaszkodom.

2016. jún. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

James Deen, kedves válaszolók, mióta énekes?


Szerintem kérdező ez amolyan tinilány betegség. Nem tudom átérezni mi játszódhat le benned, de elég paradox. Nem kellene egy emberért ennyire fanatikusan odáig lenned: minden ember gyarló. Annak az embernek is vannak hibái, attól hogy híres, és a kamerákban nem látszik.

Próbálj visszajönni a valóságba.

2016. jún. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!