Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudok igazán boldog...

Miért nem tudok igazán boldog lenni?

Figyelt kérdés
Mikor egyébként a szereteimmel veszem körbe magam és hát természetesen az embernek az a legjobb helye és egy normális ember velük együtt boldog, én is boldog vagyok csak nem igazán, szóval egy kis idő elteltével magányosnak, szomorúnak érzem magam, ez lehet annak az oka, hogy túl sokat voltam egyedül és már rászoktam a szomorkodásra? ez már-már a krónikus lehangoltság? hogy javuljak meg? igazság szerint én tartok minden gyógyszertől, ezek a hangulatjavítók károsak is lehetnek?
2016. jún. 9. 23:34
 1/1 anonim ***** válasza:
pszichiátert keress fel Ő majd ír fel megfelelő antidepresszívumot amitől ismét jobban érezheted magad. Mellette pszichoterápiát is érdemes lenne elkezdened hogy elmúljon ez a rossz közérzeted.
2016. jún. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!