Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt már valaki így? Szorongás...

Volt már valaki így? Szorongásos pánikbetegségbetegség

Figyelt kérdés
Szorongásos pánikbetegségem van ami kb.2 hónapja jött elő azóta folyamatosan félek, hogy megfogok bolondulni vagy valami komolyabb mentális betegségem van. Pszichiáternél voltam ő elmondta hogy diszperszonalizációm van, írt fel gyógyszert szorongásra de még nem kezdtem el szedni, most megpróbálkozok egy egy pszichológussal először, de folyamatosan kattog az agyam hogy mivan ha nem vette észre rajtam az orvos hogy valami bajom van, nagyon rossz érzés mintha folyamatosan álmodnék még vérvételen is voltam az nem mutatott gondot. Ha volt valakinek hasonló mi segített hogy jött ki ebből az egészből
2016. jún. 12. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Pánikbetegségnél általános a haláltól vagy őrülettől való félelem. Ezzel ne paráztasd magad még pluszba, hidd el, a pszichiáter tudja, mit kell nézni, kérdezni (metakommunikáció, stb). Azt szerintem is jobban teszed, ha megpróbálkozol pszichológiai oldással, mielőtt gyógyszerhez nyúlsz.
2016. jún. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A pszichológus nem orvos, így betegséget sem tud hitesen megállapítani. A pánikbetegségre pedig kell a gyógyszer. Minél tovább totojázol rajta, annál nehezebben fog gyógyulni.
2016. jún. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Fanta ***** válasza:
Igen,egy éve rosszul lettem éjszaka.Az ügyeleten pánikbetegséget diagnosztizáltak.Később szedtem hangulatjavítót,de nem igazán jött be.Inkább a vitaminok felé hajlottam,a nagy dózisú Magne B6,és B1(500mg) vitaminokat szedem,ezekkel elvagyok,igazán a szövődmény aggaszt.Refluxos lettem,nagyon sok a savam az idegtől,amitől nem igazán tudok megszabadulni.Emiatt mindig szorít a mellkasom,ég a nyelőcsövem,és a 3. féle gyógyszert szedem rá,ami csak enyhíti,de nem múlasztja el! Az idegeim rendben vannak,sokat segített a jóga,szorongásom sincs már.
2017. ápr. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!