Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez már depresszió? Ha az,...

Ez már depresszió? Ha az, akkor van gyors megoldás?

Figyelt kérdés

Már majdnem 2 napja nem ettem semmit sem, folyton szomorú vagyok, aztán meg rájövök, hogy minek szomorkodjak semmire se jó és akkor „jobban” vagyok, majd megint szomorú leszek, ezek nagyon rövid időn belül lezajlanak bennem. Nagyon nem szeretek már enni, 176 vagyok és 56kg ez már nagyon súlyos dolog vagy még egészséges kategória? És sokat gondolok a halálra és egésznap bezárva ülök a gép előtt már lassan 10 napja nem tettem ki a lábam.

16F



2016. jún. 17. 12:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Menj el sétálni, edzeni futni. A bezartsagtol vanna k ilyen gondolataid. Írd össze hogy mit szeretnél elérni. Olvass vagy fotózz Menj el haverokkal. Ha állandóan a gép előtt vagy az kárt tesz benned.
2016. jún. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nincs egy barátom se, és éppen ez-az már semmit se akarok az élettől, olyan mintha csalódtam volna benne, félek kimenni, mert ott mindenki boldog és ezért néznének, hogy nekem mi bajom van.
2016. jún. 17. 12:30
 3/10 anonim ***** válasza:
Mit csinálsz a gép előtt?
2016. jún. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Gyakorizok és segítek embereknek jobbá tenni a napját, meg bíztatni őket így neten keresztül. Meg zenét hallgatok és olvasok.
2016. jún. 17. 12:33
 5/10 A kérdező kommentje:
Meg filmeket nézek, sok filmet, de csak depressziósokat, ahol meghalnak..
2016. jún. 17. 12:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Tölts ki egy egyszerű személyiségtesztet, hogy kapj egy fő irányt.
2016. jún. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Minek? INTJ jött ki az összes oldalon, de a netes személyiségteszt a véleményem szerint nem ér semmit! Ezt is csak szakember tudja felmérni.
2016. jún. 17. 14:42
 8/10 anonim ***** válasza:

1) Menj ki a levegőre, egyél rendesen, napozz és aludj 8 órákat. Tölts időt a szeretteiddel (nem hiszem, hogy ha a barátok nem, legalább a család ne lenne veled hajlandó valami programot csinálni).

2) Ha az első mind megvan és még mindig borzasztóan érzed magad, akkor keress fel egy pszichológust. Kerületi nevelési tanácsadó, családgondozó illetve van több szám is amit felhívhatsz, ha valakivel beszélgetni akarsz.

2016. jún. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utálok beszélni és a családom nem szeret.. Nem beszélnek velem és én se velük, már régóta ez van. Olyan mintha idegenekkel "élnék”.
2016. jún. 17. 16:34
 10/10 anonim ***** válasza:
Na hát itt az idő, változtass rajta. Kérdezd meg milyen napja volt a szüleidnek, segíthetsz-e valamiben. Én kedvességgel rengeteget javítottam a szüleimmel való kapcsolatomon. Persze ezt nem egy gyereknek kéne meglépni, de én már fiatal felnőttként tudtam, hogyha én nem változtatok, nem változik semmi. Azóta érdeklődnek irántam.
2016. jún. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!