Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Te is kiábrándult vagy úgy...

Te is kiábrándult vagy úgy mindenből? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
35 múltam... Egyszerűen úgy érzem elfásultam és kiábrándultam mindenből. Az emberekből, a munkából, úgy ámblokk mindenből. Csalódott is vagyok és nincs olyan dolog amiért úgy igazán rajonganék, vagy szívesen csinálnék, mint pl. 10 évvel ezelőtt. Kb 5, 6 éve tart ez, néha kis időre fellángolok aztán el is múlik és feleslegnek, értelmetlennek látok mindent. Mi ez? Van itt valaki aki hasonlóan van?

2016. jún. 19. 19:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
38 vagyok ugyanezekkel az érzésekkel. A fellágolások nálam is csupán pár napig tartanak, lassan már addig sem. Szerintem ennek az érzésnek kb olyan 70-80 évesen kellett volna jelentkeznie, nem most. Nem is tudom ha most ilyen, mi lesz 10-20 év múlva? Persze ha megélem. Környezetemben is vannak páran így, szerintem kiégtünk. Burnout szindróma. Szevasz. :)
2016. jún. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nézd kérdező, én segítségképpen írtam amit írtam. Sem agyament, sem hittérítő nem vagyok. Ugyanúgy látom a világot mint legtöbben, csak annyi különbség van az én szemléletmódom és a tied között, hogy láttam Istent csodákat tenni, emberek életét megváltoztatni.

Ne engedd meg magadnak azt a kijelentést, hogy Jézus nem tudja megváltoztatni senki életét, mert ez a hazugság, de egy orbitális nagy hazugság. Önmagadat ámíthatod ezzel a keserű kijelentéssel, de ha neked nem kell Ő, akkor ne gondold, hogy majd rád erőszakolja magát.

De tudod mit, én bejfejeztem, a jó szándék megvolt bennem. Te nyugodtan éljed a kis életed Isten nélkül, nyugodtan utasítsd el Jézust, majd egy napon számot adsz az életedről, elutasítottad azt a személyt aki által örök életed lehetett volna. A pokolban van még bőven hely, csak nem lesz happy.

2016. jún. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Ugyan már 12-es! Kimosták az agyadat, ébredj fel! Jézust senki nem lthatja, max. ha valami tudatmodósító szert beszedsz. Álmodozzál nyugodtan tovább, hinni lehet, de hü.lyének nem kell lenni.


11-es. Akkor enm vagyok egyedül, de látom erre megoldást senki nem tud. Xar ügy.

2016. jún. 21. 17:31
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem akarok veszekedni, de nem mosta ki senki az agyam. Miért ne láthatnánk? Azért mert te még nem láttad, attól már úgy is van?

Te álmodozol, nem én.

2016. jún. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Találj valami célt magadnak, amit kitűzhetsz, és tényleg elakarod érni (új kocsi, beosztás, munkahely, nyaralás)

Szórakozz, nézz valami jó sorozatot, ami tényleg érdekel, az is sokat segíthet, vagy egy játék, sok felnőtt játszik ilyenekkel, olyat is ismerek aki havonta 20 ezer forintot is rászán egy játékra.

2016. júl. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!