Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy törhetek ki ebből?

Hogy törhetek ki ebből?

Figyelt kérdés
Egyetlen örömöm van az életben: a számítógép. Szeretnék változtatni, barátokat szerezni, de nem vagyok társasági ember. Úgy szokott lenni, hogy vannak körülöttem az emberewk, én meg elvagyok a magam világában.
2016. jún. 20. 13:06
 1/10 martin0630000 válasza:
Próbálj meg az emberekkel komunikálni, társalogni..Ne a számítógép legyen az egyetlen jó dolog az életedben. barátok nélkül nem lehet élni. És anyukáddal, apukáddal vagy talán testvérrel/ekkel (ha van) nem szoktál társalogni??
2016. jún. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szoktam velük beszélgetni, de nincs köztünk bensőséges viszony. Soha nem is volt.
2016. jún. 20. 13:21
 3/10 anonim ***** válasza:

menj el pszichológushoz mert nem normális hogy csak a számítógép érdekeljen.


Hány éves vagya amúgy?

2016. jún. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pontosan mit csinálsz a gépen? Legjobb, ha hasonló érdeklődésű emberekkel kezdesz el ismerkedni :) Online, amiből könnyen lehet élő, ha valaki szimpatikus lesz, vagy éppen élőben is. Tematikus találkozók, workshopok stb. Szinten minden érdeklődési körű ember tud találni egy olyan kis közösséget, ahova beillik.
2016. jún. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vagy rászánod magad a lépésre hogy Te márpedig akkor is ismerkedni fogsz vagy a saját közegedből keresel valakit és azzal indulsz neki. Befog idővel indulni.
2016. jún. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mindig elhatározom, de sosem jutok tovább. Leginkább egy ingoványos talajon álló és süllyedő autóhioz hasoníltanám magam, mely kapartat, de nem tud egyszerűen kimozdulni a helyzetből.
2016. jún. 20. 17:58
 7/10 A kérdező kommentje:
29 éves vagyok és férfi.
2016. jún. 20. 18:06
 8/10 anonim ***** válasza:
Huha. Nem a legkonnyebb eset. Figyelj muszaj cselekedned ha valtozastbakarsz elerni. Sajat magamrol tanultam meg ha csak varakozol semmi jo nem lesz. Akarmennyire is ugy erzed hogy felsz vagy nincs kedved valamihez vagj bele mert utanna valami iszonyat jo lesz. Probalj egyenlore 1-2 emberrel joban lenni. Aztan elmennetek valamerre es paff ott a lehetoseg. Ha csak ulsz es varsz a valtozasra nem fog semmi sem tortenni. Szoval hajra! ;)
2016. aug. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igyekszem megpróbálni.
2016. aug. 4. 17:27
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem sincs sok ismerösöm, akivel ugy el lennék. Különcnek tartom magam, egyszerüen nem vonz az, hogy más emberekkel beszélgessek.. vagy legalábbis az emberek többségével. Hasonlo mentalitásu emberrel kellene beszélned, habár két ilyen ember van amikor nem jo hatással vannak egymásra.
2016. aug. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!