Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 22 évesen mennyire normális...

22 évesen mennyire normális ha egy lány imádja a teletabikat?

Figyelt kérdés
Tudom hogy valamilyen szinten nem normális. De azért kiváncsi vagyok mások véleményére is. Imádom a teletabit, és mindent ami teletabikkal kapcsolatos. Vannak teletabi plüsseim meg figuráim, de a kedvencem a tinky winky plüssöm amit 3 évesen kaptam. Máig magammal viszem mindenhova szerencsére csak 25cm így minden táskában elfér. Vele alszom, és be is takarom. Enélkül nem tudok elaludni. Ezért nem is mertem még éjszakára felhozni pasikat meg barátnőket se a lakásomra, mert tudom hogy ciki lenne előttük. Amikor elkezdtem az iskolát nagyon nehéz volt kinőni a sok teletabis ruhából, játékból, nem értettem meg hogy miért nem engedik a szüleim hogy magammal vigyem a párnát, plüsst. Amúgy normális életet élek, nem vagyok retardált, de emiatt a mániám miatt sok kellemetlen szituációban volt részem. Sokáig teletabis háttérkép volt a telefonomon de a munkahelyemen meglátta a főnököm és megijedtem hogy emiatt atrocitás ér így lecseréltem. Ha meglátok valami teletabisat nem tudom szó nélkül hagyni. A leggázabb az volt amikor múltkor egy barátnőmmel filmeztünk nálam és ott volt a netflix listámban elmentve a teletabik. Valahogy kimagyaráztam de nagyon gáz volt, ekkor éreztem először hogy valami gond van. Van ennek valami pszichológiai megnevezése? Az közrejátszhat hogy 2 évesen elvettek a szüleimtől és új családba adtak?

2016. jún. 20. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyanítom,hogy igen,amiatt történt,hogy kiemeltek a családból.Ez volt utána a biztos pont.Szerintem egy pár alkalom a pszichológusnál megoldást jelentenek.
2016. jún. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Én meg 25 évesen a bohócokat és a mai napig Jokernek szurkolok Batman helyett:D
2016. jún. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ugyan, egyáltalán nem kóros, mindenkinek vannak mániái.

Mondok valamit: Valerij Karpin imádja a Teletabikat és 47 éves. Na ehhez mit szólsz?

2016. jún. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy van koze hozza... Amugy normalis. Van ilyen hogy egy gyerekkori "szokas" megmarad:)
2016. jún. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gamer80 válasza:
Teljesen normális!
2017. júl. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!