Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy 14éves fiú öngyilkos akar...

Egy 14éves fiú öngyilkos akar lenni? Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Rengetegszer átsiklott a fejemen a gondolat, de mindig elvetettem eddig aztán most kezdtem el komolyabban gondolkozni rajta, csak focizni szerettem edzettem rengeteget az iskola nem is érdekelt az eszem megvolt hozzá ezért szidtak, hogy miért nem tanulok és azt mondták, hogy majd közmunkásként útépítésen nézegethetek ezt mondták a családban. Aztán lesérültem 3 hónapja nem csinálok kb semmit csak eszek iszok meg lélegzek. Meg kell műteni a térdem (lehet 2szer is. Én letettem róla, hogy utána majd tudok vele ugyanolyan szinten focizni, ezért is keseredtem el. Sokat mosolygok nem mutatom ki ezt magamból ezért ha barátaimnak mondanám el se hinnék kb.

2016. jún. 30. 00:34
 1/5 anonim válasza:
Keress új cél az életedben. Pl rendőr, vagy valami.
2016. jún. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs semmi baj.Ha szereted a sportot menj el tesitanárnak/edzőnek és kész.

Sőt attól még foglalkozhatsz a focival csak nem játékosként;)

Nem kell mindjárt késbe dőlni.

2016. jún. 30. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Focizni és nézni számomra mindig is más volt 1 mecset nem tudtam soha megnézni.Ha a többiek fociznak és én nem mehetek volt hogy majdnem könnyeztem olyan volt nézni :D
2016. jún. 30. 01:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen fiatalon még teljesen rendbejöhet a térded! Még lehetsz profi játékos is. Egyébként mi történt a térdeddel, miért kell műteni?
2016. jún. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hagyjad már nincs semmi veszve.Egy testépitő 800 kilóval lábtolózot aztán eltört mindkét lába (nyiltörés).Teljesen leépültek a lábai és az orvos azt mondta neki hogy felejtse el hogy súlyal bármit csinálni fog mégis rendbe jött a lába aztán kijutott az Arnold Classicra vagy mit tudom én mire. https://www.youtube.com/watch?v=VZjO_uaFdV0-ő az
2016. jún. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!