Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichiáterhez kellesz mennem...

Pszichiáterhez kellesz mennem viselkedés zavar miatt. Mit fogna csinálni? Ugye nem küld majd be pszichiátriára?

Figyelt kérdés
16/f vagyok nemsokára megyek 10.be.Elég sok hülyeséget megcsináltam az évben végig beszéltem az órát és elég durván vissza beszéltem a tanároknak és b'sztatam is pár gyereket az iskolából de annak meg volt az alapja.Elég furcsán viselkedtem eddig is ezt mindig tudtam de most magamon is meglepődtem aztán csodálkozok utána hogy miért viselkedek úgy mint egy fogyatékos.... És szerintem néhány tanár elég sokat hallotta ahogy gyilkosságokról beszélek.3 hetet hiányoztam súlyos depresszió és alvászavar miatt megvan a 250 hiányzásom az osztályfőnök beszélte meg az igazgatóval hogy ne keljen vizsgát tennem.Elég sokat lógtam el és jártam a várost mert nem volt kedvem bemenni mert nem tudtam odafigyelni órán a fáradtságtól.Most már jobban vagyok nincsen olyan sok öngyilkos gondolatom mint akkor csak nagyon kevés van már és valamennyivel jobban alszok de még mindig nehéz elaludni remélem ezen tud majd segiteni mert az előző pszichiáter csak gyenge rivotrillt irt fel amitől nem tudtam jobban aludni.Alig tudok beszélni a problémáimról mert nem iskolai basztatás vagy rossz család vagy ilyesmi miatt vagyok ilyen. Annál sokkal komolyabb dolog

2016. júl. 2. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy ön- és közveszélyes, akkor nem. Úgy nézem az összeszedett leírásodból, hogy már komolyodtál, és jó úton vagy afelé, hogy jövőre ne legyenek már zűrjeid. Ezek szerint az iskolában is bíznak benned. Szerintem csak beszélgetni fog veled, és ha indokoltnak látja, akkor ad gyógyszert, de jobb lenne anélkül.
2016. júl. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Biztosan nem fog, ellenben jó eséllyel segíthet a problémáidon. :)
2016. júl. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!