Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez normális dolog?

Ez normális dolog?

Figyelt kérdés

Soha sem éltem igazán és hát úgy érzem az élet már elfolyt mellettem és késő bármin is változtatni.. Barátaim nincsenek.. Ismerkedni nem tudok.. Közösségi életem 0.. Itthon sportolni szoktam, hogy azért ne hízzak el.. De amúgy egésznap itthon ülök, mióta a nyár megkezdődött.. Általában egésznap gépezek, mert más nincs :/.. Csak az ürességet érzem és hogy nekem már késő.. Ez mindig is így volt, de 1 éve megfordult a fejemben az öngyilkosság és ma már nem telik el úgy 5 perc, hogy ne jutna eszembe, hogy ez az egyetlen megoldás.. És nem akarom elhinni, hogy ez a megoldás, de már semmi nincs.. Próbáltam keresni neten más megoldást, de mindenhez akart erő kell, én egy megtört és egy agyonkínzott lélek vagyok, nem hinném, hogy helyem lenne a világban, mert pesszimista is vagyok és ennyi.. Lényegében nincs életem, mert csak gépezek és edzem.. Teljesen antiszociális vagyok, mivel a külvilág felé soha sem nyitottam és engedni se engedem, hogy valaki nyisson, szakemberhez meg nem akarok menni, mert nehéz ezt megmagyarázni, de ha arra gondolok, hogy ott kell lennem, akkor meglátná a bennem lévő gonoszt.. Van valami megoldás, amihez nem kell akart erő és kitartás?? Szerintem én már leéltem annyit, hogy tudjam, hogy ebből már nem igen kérek..

17F



2016. júl. 2. 20:20
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ez mind szép és jó, de én képtelen vagyok Istenben hinni :/.. Ha valóban létezne, akkor a világ nem ilyen lenne, habár Isten csak figyel és nem avatkozhat bele a dolgok menetébe, de akkor is.. Képtelen vagyok ezt elhinni, mert ha ő teremtett volna, akkor csak segítene, hogy a munkája azért kárba ne vesszen.. Abba fog.
2016. júl. 3. 11:09
 12/16 anonim ***** válasza:
52%
Akkor így maradsz. Lehet úgy élni, hogy az ember saját magában sem hisz, hogy képes a változásra. Valahogy eljutottál idáig. Ha semmit sem teszel lesz még rosszabb is. Vagy elkezded randbehozni az életed vagy jobb nem lesz az biztos. Erőfeszítés nélkül nincs változás. Ha egyedül nem megy kérj segítséget. Ha nagy szarban van az ember mindig tudja hol keresse. Ha nem találja akkor nem is keresi. Ha nem keresi nem akar változni, ha nem változik egyre szarabb lesz.
2016. júl. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Kéne találj valami célt ami motivál. Pl punci, pénz, valami hobbi. Akaratod neked is van, mint mindenkinek, csak nem látod azt, hogyha beleraknál még plusz 20%ot a dolgokba, akkor eredmény is lenne.

Olvass hasonló emberekről mint amilyen te vagy.

2016. júl. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
VAn egy lány, de már nem ad életjelet 1,5 napja..
2016. júl. 4. 09:58
 15/16 anonim válasza:
Az ongyilkossag nem megoldas.Ne hidd azt, hogy senkinek se vagy fontos, a csaladod szeret teged, es biztos vagyok benne, hogy ismerkedni is tudsz:)Az viszont az nem jo felfogas, hogy gepezel mert nincs mas, mozdulj ki es baratkozz, hidd el meg tudsz ezellen tenni:)sohasem keso valtoztatni a dolgokon:)
2016. júl. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
szia mondhat bárki bármit erre amit most irok 14 éves lány vagyok mindenki ír ide mindent mintha tudnák mi is az ami tényleg ennyire megnyomott ai miatt eszakadátl a társadalomtól mindennek oka van. olyantól kérj tanácsot akit ismersz vagy akiben bízol ha nincs ilyen hát kezd el ha élőben nem megy akko interneten ... teljesen normális és igenis van az a lelkiterror amiből az ember nem mászik ki Egyedül . kell valaki aki tartja benned a lelket . röhöghet bárki erre neked sem muszály figyelned erre szimplán annyi h attól h 14 vagyoka mikorunkbelieknek is lehet olyan családi háttere és bármi gondja amiből lehet tapasztalata... vagy épp kost éli ha gondolod írj...
2016. júl. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!