Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok?

Depressziós vagyok?

Figyelt kérdés

Nemrégen amikor egyedül voltam a régi dolgokon kezdtem gondolkodni hogy mit kelett volna másképp csinálni nem olyan régi dolgokon kB olyan 1 hónapja történt dolgokon nem részletezem és ez mostanság viszont társaságban is elő jön és képes vagyok elbambulni 10-15 másodpercig is ez egy dolog a másik mostanság haverok helyett inkább egyedül szeretek inni ezzel kapcsolatban annyit hogy régebben ritkán havi 1 x max ittam a haverokkal mostanság heti 1 x magamba ez normális és majd elmúlik vagy érdemes lenne agykurkászhoz mennem?

18/f



2016. júl. 2. 23:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Élned kellene az életed és nem azokon gondolkozni, h mit kellet volna máshogy csinálni, azon törd magad h most csináld jól főleg a jövődet, pl ne hanyagold el a barátaidat és legyél velük nem egyedül mert akkor tényleg befordulsz és a depis embereket nem szeretik csak kerülni.....Szval most élvezz ki mindent és ne depizz mert lehet holnap meghalunk de lehet nem....
2016. júl. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

igen ez már depresszió de ha még nem is az közel vagy hozzá. Javaslom keress fel pszichiátert. Beutaló nélkül SZTK-ba elmehetsz és ott kapsz megfelelő gyógyszeres ill. pszichoterápiás kezelést ha szükségesnek ítéli meg a kezelőorvosod :)


Jó egészséget kívánok :)

2016. júl. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!