Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha az egyik nap viszonylag...

Ha az egyik nap viszonylag jól érzem magam, akkor általában másnapra sokkal erősebb pánikrohamaim vannak, vagy nagyon rossz közérzet. Miért?

Figyelt kérdés
Ezért már igazán örülni sem tudok annak ha végre jobban vagyok akár kicsit is, mert tudom hogy ez sajnos múló állapot és hogy ezért még megfogok szenvedni hogy jól érzem magam. Kevert szorongásos depresszióm van , és pánikbetegség.
2016. júl. 6. 08:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, mit is kérdezel. Látom, diagnosztizált betegséged van, ami együtt jár ezekkel a tünetekkel. Azt kérded, miért vagy beteg, vagy miért vannak ezek a tünetek?

Pszichiáternél jártál? A gyógyszert szeded? Mióta vagy beteg?

2016. júl. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A probléma kulcsa az agy oxigénellátásában, az oxigéngazdálkodásban keresendő, és a megoldáshoz is ez vezethet!
2016. júl. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Büntető sémát húzták magadra. Keress fel egy pszichológust.
2016. júl. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mióta tart ez, de rövid távon az ingadozó hangulat lehet a javulás jele is: kezdesz kijönni belőle.
2016. júl. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy ha mindennap rosszul vagyok akkor az beáll egy elviselhető szintre, de ha ritkán van olyan nap mikor jól érzem magam akkor annak egy irtó nagy pánikroham vet véget és kezdődik elölről. Egyébként igen jártam pszichiáternél és szedek gyógyszert, de az orvostól nem sok mindent kérdezhetek...
2016. júl. 13. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!