Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félhetek a sikertől?

Félhetek a sikertől?

Figyelt kérdés

Döbbenetesen nincs önbizalmam élni.

Új dolgokat kipróbálni,tanulni,munkát keresni,próbálkozni bármilyen téren,stb.

Sikertelen vagyok.


De már talán a sikert sem tudnám rendesen feldolgozni.

Abban is azt a kudarcot látnám,hogy ha most sikerült akkor eddig miért nem próbálkoztam. Csak ostoroznám magam.

Félhetek a sikertől?



2016. júl. 13. 12:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Természetesen létezik ilyen, pszichológus rövid terápiával segíthet. Bp-i vagy?
2016. júl. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok a pszichológus meg elküldött mondván nem látja rajtam,hogy értelme lenne a találkozóinknak.
2016. júl. 13. 18:01
 3/12 anonim ***** válasza:

????

Atyaég, micsoda pszichológusnál voltál te? Nem látja értelmét... hát ez jó.

Igen, félhetsz a sikertől, ilyen is van. De több az annál, hogy nincs semmi önbizalmad. Keress egy NORMÁLIS pszichológust, aki érti is a dolgát.

2016. aug. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Kihez kellene mennem?

Nem segítenek !

A TB általi semmit nem ér.

Akinél voltam meg talán a legolcsóbb magán"szakember"volt.

Igazából nem nagyon engedhetem meg magamnak.

Tényleg ezt mondta.

Nem látja rajtam,hogy ülne amiről beszélgettünk a 4 alkalommal így nem látja értelmét a további találkozóknak.

Nem vagyok olyan érzelmi állapotban,hogy értelme legyen.

2016. aug. 24. 16:49
 5/12 anonim válasza:
Ami azt illeti, ha félni nem is, de tartani lehet tőle. Például, ha sok dologban jó vagy megnőhet az egód. velem ez történt...és kellett egy adag realitás, hogy nem mindig az van és úgy amit én elképzelek és akarok.
2016. aug. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk én semmiben sem vagyok jó,de elképzelhető, hogy azért nem sikerülnek a dolgok amikbe nagy ritkán belevágok,mert tudat alatt félek a sikertől és öntudatlanul szabotálom magam?
2016. szept. 21. 11:30
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez nekem is van, hogy féltem a sikertől! De én azért félek a sikertől, mert akkor úgy érzem több rossz szokásom lesz, mert megünneplem.

De most már úgy vagyok vele, hogy nem baj, ha egy kicsivel több rossz szokásom van, ha nagyon sikeres leszek akkor nem lesz.

2016. szept. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jók az ingyenes pszichológusok is! Azért, mert te találkoztál eggyel, aki nem segített, (gondolom, ez elég nagy törés lehetett, de...) a többség tisztességgel és hozzáértéssel végzi a munkáját. A súlyos önbizalomhiány meg épp elég ok arra, hogy pszichológushoz járj.
2017. ápr. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ha valaki nem jó semmire akkor az ingyenes.

Azóta találkoztam párral. Nagy hiba volt.

Döbbenetesen nem érdekelte őket amit mondok.

2017. ápr. 25. 16:36
 10/12 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Titok című filmet! Vagy már láttad?
2017. ápr. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!