Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Február elején elkezdtem az...

Február elején elkezdtem az életmód váltást, szépen le is ment 10 kiló, (az ünnepek alatt vissza jött 2) hasra hízós vagyok sajnos valakinek van valami ötlete mi lenne a jó mozgás rá?

Figyelt kérdés
Még kb 30kg felesleg van rajtam, szobabiciklizek valamint tornázok, de mégis mi a legjobb hasra? Tudom hogy helyi zsírégetés nincs, csak hátha mégis van ami jobb nekem.

2016. márc. 30. 19:48
 1/2 anonim válasza:
Én ugyanígy hasra hízok,de nagyon, nekem a trambulin és a felülés nagyon durván bejött, olyan izomlázam van utána, hogy érzem van izom a mélyen.
2016. márc. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha még 30 kiló van rajtad, akkor nem a hasi zsírpárnák a legnagyobb problémáid, hanem valószínűleg az állóképesség hiánya. Én az úszást javasolnám, mert az nem terheli meg az ízületeidet, aztán ha már azzal leadtál még egy 20-ast (meg a diétával nyilván), utána lehet menni futni. Tudom, hülyeségnek hangzik, de nekem futás után olyan izomláz van a hasamban, hogy még magam se hittem el elsőre.
2016. ápr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!