Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ez van olyan...

Szerintetek ez van olyan súlyos hogy pszichiáterhez forduljak?

Figyelt kérdés
Szerdára van időpontom. Olyan rosszulléteim vannak amik főleg éjszaka jelentkeznek. Rémálmok főként és extrém izzadás. Van hogy olyankor nehezen kapok levegőt. Nem tudok emberi kapcsolataimmal sem mit kezdeni. Egyszer gyűlölök valakit. Következő pillanatban szeretem és bűntudatom van. Munkahelyem a 3. ebben az évben. Képtelen vagyok csapatban dolgozni. Beilleszkedni... versenynek fogom fel és támadásnak élek meg minden kritikát. Zavar ez mert párkapcsolatom van és ez annyit ad nekem érzésben hogy nem akarom megnyomorítani ezzel egyikőnk életét sem. Alapból mindig 2 életem volt. A munkahelyi magabiztos karrierista. A másik a szorongó ember aki a barátai között sem tud megszólalni. Voltam már pszichiátarnél de az agyongyógyszerezett. Most semmit sem szedek és nem is erőltetik már az orvosok sem mert nem tudok mértéket tartani.

2016. júl. 16. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Magánpszichiáter és egy jó pszichoterapeuta kell, persze lehet ez a kettő egy személy is.
2016. júl. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából jó orvost most sikerült találnom. Furcsa csak úgy érzem hogy velem minden rendben van. Rakott már ki orvos úgy hogy "maga nem elmebeteg" ennek örülök is de mégsem tudom az életemet irányítani. Kipróbáltam már mindent amit én magamnak tudtam. Sok munkával kifárasztom magam de az éjjel akkor is borzalmas. Vagy sokat pihentem akkor szenvedtem egész nap...
2016. júl. 16. 17:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezért jó az olyan orvos, akinek van pszichoterapeuta végzettsége is.
2016. júl. 17. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!