Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha rágörcsölők a párkeresésre,...

Ha rágörcsölők a párkeresésre, attól lehetek előbb utóbb depressziós?

Figyelt kérdés
Bár kicsit temperamentumos vagyok,egy nagyon laza srác voltam,visszont ahogy betöltöttem a 20-at én elkezdtem nagyon görcsösen párt keresni,középiskolás nagy szerelmek nekem kimaradtak,és egyre jobban kezdek depresszívebb,idegesebb lenni,volt barátnőm,de az nem volt igazán szerelem,napközbe tök jól bírom,de este nagyon magányosnak érzem magam,úgy érzem olyankor mindenki utál,van 1-2 barátom akivel már nem igazán beszélek,van egy lány nagyon jóbarátok vagyunk,és tetszik is,de kezdem magam beleélni hogy ő lesz az igazi,így napközben felegek,este képzelet,hogy ő lesz az igazi,ő lesz majd a feleségem stb,és utána meg a szomorú gondolatok,sőt olyanon is gondolkodtam hogy mit tenék ha baja esne stb.És néha már ezt nagyon nem bírom.Lassan 21 vagyok,és néha már úgy érzem magam,mint aki kiéget.
2016. júl. 18. 21:52
 1/1 anonim ***** válasza:
bizony lehetsz, próbálj arra gondolni, hogy nagyon sokan még nálad is rosszabb helyzetben vannak mindjárt másképp látod majd
2016. júl. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!