Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire normális, hogy egyre...

Mennyire normális, hogy egyre gyakrabban vannak öngyilkossági gondolataim?

Figyelt kérdés

Egyre gyakoribb, hogy rossz hangulatomban az öngyilkosság foglalkoztat..


Most is...igazából nincs konkrét ok, egyszerűen nem látom értelmét semminek.


24/N



2016. júl. 20. 18:53
1 2
 1/12 Yog-Sothoth válasza:
100%
Nyilván nem normális, lehet, hogy depressziós vagy, fordulj szakemberhez.
2016. júl. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem normális, keress sürgősen pszichológust. Az ő segítségével majd kilábalsz.
2016. júl. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Sürgössen keres pszichológust,velem is ez volt 20 éves srác létemre eszméletlen kiszolgáltotnak érzetem már magam,amikor pszichológushoz kerültem,aztán majdnem zártosztály,sürgössen menj szakemberhez,mert a végén tényleg meg akarod tenni,átéltem.
2016. júl. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen hü.lye kérdést.... Mintha nem tudnád rá a választ 24 évesen. Jah tök normális, ha öngyilkos akarsz lenni, ez teljesen mindenapi, emberi érzés... Istenem! Ne ide irogassál, hanem ha ennyire gázosan érzed magad akkor kérjé segítséget orvostól, vagy menjél el pszichológushoz... Komolyan nem tudod, hogy mit kéne csinálni? Vagy csak ettől érzed jól magad, hogy ide írsz egy ilyet. Ok nélkül meg senki sem depressziós. Mert az genetikailag ilyen, vagy hormon problémája van, arra meg van gyógyszer!
2016. júl. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én lelki dolgokkal foglalkozom. Stresszterapeuta vagyok és nem konvencionális gyógymódok szakkonzulense, energetikai kezelő - gyógyító beszélgetések instruktora. Ha gondolod szívesen beszélgetek veled a problémádról.
2016. júl. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5-ös! Ezt mivel tudod igazolni?
2016. júl. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Ted meg ne habozz
2016. júl. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6-os van róla papírom. Ha nem tudnád, tanítanak ilyet is.
2016. júl. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
hamarosan en is betoltom a 24. eletevet en is allandoan ongyilkos szeretnek lenni voltam pszihologusnal nem lett jobb voltam pszihiaternel adott gyogyszert nem lett jobb nem tudom mi lesz innen mar nincs menekves sztem ha nem is ma nem is holnap ugyis kinyirom magam egyszer viszont most meg anyam miatt nem engedhetem meg magamnak ezt a luxust pedig akarom mindennel jobban
2016. júl. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szerintem pedig normális, gyengébbek kedvéért tinédzserkornak hívják. Valószínűleg benne ragadtál...
2016. aug. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!